I Zakopiański Bieg Wagarowicza - podhale24.pl
Szczawnica
Clouds
24°C
Clouds
25°C
Clouds
23°C
Clouds
24°C
Clouds
23°C
Clouds
21°C
Kartka z kalendarza
18.03.2014, 10:48 | czytano: 2050

I Zakopiański Bieg Wagarowicza

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zakopanem zaprasza na „I Zakopiański Bieg Wagarowicza”, który odbędzie się w najbliższy piątek, 21 marca br. Start o godzinie 10.00 na Placu Niepodległości.

- Chcemy, aby „Zakopiański Bieg Wagarowicza” stał się alternatywą dla tradycyjnego modelu „dnia wagarowicza”. Poprzez tę imprezę chcemy również promować zdrowe, bezpieczne wzorce spędzania czasu: zamiast bezcelowego włóczenia się po mieście, fajna impreza sportowa - tłumaczy Leszek Behounek, dyrektor MOSiR-u. - Mam nadzieję, że tym biegiem rozpoczynamy nową zakopiańską tradycję.

- W tym biegu nie jest ważne kto przybiegnie pierwszy, a kto ostatni. Każdy kto ukończy bieg na mecie otrzyma usprawiedliwienie nieobecności w szkole - bez gwarancji, że będzie honorowane, a losowo wybrane osoby będą mogło szpanować pamiątkową koszulką – mówi. – Trasa będzie miała długość trzech kilometrów. Uczniowie będą mogli wystartować razem ze swoimi rodzicami.

Aby wziąć udział w biegu, należy udać się w dniu biegu do biura zawodów, zlokalizowanego w okolicy startu, wraz z nauczycielem z danej szkoły. W przypadku, gdy uczeń jest pełnoletni i sam zdecyduje o uczestniczeniu w zawodach będzie musiał podpisać oświadczenie, że bierze udział w biegu na własną odpowiedzialność.

W związku z imprezą mogą wystąpić niewielkie utrudnienia na ulicach, po których będą biec zawodnicy. Planowana trasa biegu to: (START) ul. gen. Galicy - Plac Niepodległości – Park Miejski – ul. Piłsudskiego – ul. Sabały – ul. Żeromskiego – ul. Makuszyńskiego – ul. Piłsudskiego – Park Miejski – Plac Niepodległości (META).

Źródło: materiały prasowe UM w Zakopanem
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
runner11:14, 18 marca 2014
Pan Leszek to człowiek na właściwym miejscu. Przydałby się ktoś taki w Nowym Targu. U nas zero imprez tego typu.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Co, gdzie, kiedy
Nie przegap!
20
06.2025
Nie przegap!
Trwa do 22.06.2025
Nie przegap!
28
06.2025
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Aplikacja mobilna
Obserwuj nas
czerwiec
18
Środa
Imieniny:Elżbiety, Marka, Amandy
Kliknij po więcej