Justyna Steczkowska podbiła serca rabczan - podhale24.pl
Czwartek, 01 czerwca
Imieniny: Jakuba, Hortensji, Gracjany
Szczawnica
Clouds
15°
Wiatr: 1.44 km/h Wilgotność: 80 %
Clouds
15°
Wiatr: 2.448 km/h Wilgotność: 62 %
Clouds
15°
Wiatr: 2.808 km/h Wilgotność: 82 %
Clouds
16°
Wiatr: 4.428 km/h Wilgotność: 76 %
Clouds
19°
Wiatr: 2.484 km/h Wilgotność: 82 %
Clouds
17°
Wiatr: 1.404 km/h Wilgotność: 85 %
Jakość powietrza
38 %
Nowy Targ
42 %
Zakopane
44 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 21 | 42 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 22 | 44 %
30.05.2008, 14:23 | czytano: 930

Justyna Steczkowska podbiła serca rabczan

W Rabce-Zdroju zagościła gwiazda Polskiej piosenki Justyna Steczkowska. Spotkanie tradycyjnie odbyło się w Cafe Club "Mon Ami" przy ul. Orkana. Justyna opowiedziała bajkę dla dzieci w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom", odpowiadała na pytania licznie zgromadzonej publiczności która szczelnie wypełniła Cafejkę "Mon Ami" wraz z przylegającym tarasem i chodnikiem.

Piotr Kuczaj / www.rabka.pl
Piotr Kuczaj / www.rabka.pl
W trakcie spotkania Justyna Steczkowska otrzymała nagrodę od Tygodnika Ogólnopolskiego Program TV za rekord pobytu na liście przebojów z piosenką " To tylko złudzenie".

Podczas spotkania wokalistka opowiadała o najnowszej płycie "Puchowe kołysanki" która ukazała się nakładem firmy EMI MUSIC. Krążek skierowany jest do najmłodszych odbiorców muzyki jakimi są dzieci, na płycie słyszymy 11 piosenek - kołysanek napisanych przez samą artystkę.Justyna Steczkowska zapowiedziała że odwiedzi tego lata Rabkę Zdrój i dzięki Cafe Club "MON AMI" zaprezentuje recital w którym będziemy mogli usłyszeć wszystkie przeboje Justyny Steczkowskiej. Cafe Club "MON AMI" zapewnia że tegoroczne lato będzie obfitować w takie spotkania z gwiazdami muzyyki, teatru i sportu.

Źródło: Rabka.pl
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas