Sobota 28 czerwca - "Jezus na Lodowisku" - podhale24.pl
Poniedziałek, 04 marca
Imieniny: Kazimierza, Łucji, Witosława
Zakopane
Clouds
Wiatr: 5.76 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
Wiatr: 7.056 km/h Wilgotność: 86 %
Clouds
Wiatr: 4.248 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
Wiatr: 6.084 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 2.844 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
Wiatr: 5.76 km/h Wilgotność: 85 %
Jakość powietrza
102 %
Nowy Targ
58 %
Zakopane
204 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 51 | 102 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 29 | 58 %
Rabka-Zdrój
Dostateczna
PM 10: 102 | 204 %
19.06.2014, 08:00 | czytano: 2487

Sobota 28 czerwca - "Jezus na Lodowisku"

NOWY TARG. W sobotę 28 czerwca na terenie Miejskiej Hali Lodowej zorganizowane zostanie całodzienne spotkanie ewangelizacyjne zatytułowane "Jezus na Lodowisku". W programie między innymi spotkanie z Robertem Tekieli, Antonim Ziębą, o. Augustynem Pelanowskim. Wieczorną modlitwę poprowadzi ks. bp Grzegorz Ryś.

- Wierni modlitwą, tańcem i śpiewem będą wysławiać Stwórcę za Jego dobro. Szczególnym patronem będzie Matka Boża Ludźmierska obecna wśród wiernych w kopii figury - tłumaczą organizatorzy.

- Jako organizatorzy tego wydarzenia czujemy na plecach oddech goniącego nas czasu. Z radością możemy powiedzieć, że udało się wykonać wszystko od strony organizacyjnej - informuje Wojciech Pawlikowski, jeden z organizatorów spotkania. - Pozostało już niewiele dni do tego wydarzenia. Jak jednak wiadomo, ostatni etap każdego zmagania to czas bardzo intensywny, wymagający dużego wysiłku i koncentracji. Obecnie nasze wysiłki koncentrujemy wokół zaproszenia jak największej liczby osób tak, aby wszyscy zainteresowani mogli tego dnia wspólnie świętować. Dlatego pragniemy zwrócić się do każdego z wielką prośbą o pomoc w nagłośnieniu imprezy. Jesteśmy pełni optymizmu, bo przecież z Jezusem możemy wszystko - dodaje

Zapisy dokonywane są poprzez stronę www.jezusnalodowisku.pl, promocja odbywa się również na Facebooku pod adresem https://www.facebook.com/JezusNaLodowisku, a bezpośredni link do wydarzenia to: https://www.facebook.com/events/1429668060639196

- Zachęcamy aby korzystać z tej formy komunikacji, zapraszając swoich znajomych oraz prosząc ich o przekazanie informacji dalej. Pragniemy już dziś wprawić w ruch machinę zapisów – mówią organizatorzy akcji. - Ty, Twoi znajomi, ich znajomi - powinno wystarczyć, żeby przynajmniej 20 osób znalazło się razem z nami 28 czerwca na lodowisku, aby wspólnie świętować i radować się na chwałę naszego Pana - przekonują.

Hala lodowa w Nowym Targu może pomieścić nawet 4000 osób, dlatego akcja „Jezus na Lodowisku” to bardzo duże wyzwanie organizacyjne.

W trakcie spotkania będzie można skorzystać z Modlitwy o Uzdrowienie i Uwolnienie, która będzie przeprowadzona podczas Adoracji Najświętszego Sakramentu. Na osoby mające pragnienie i potrzebę modlitwy indywidualnej, będą czekać zespoły wstawienników, do których będzie można podejść i poprosić o modlitwę w konkretnej potrzebie.

Program
godz. 9.00 - Zawiązanie wspólnoty
godz. 9.30 - Przybycie i uroczyste powitanie Matki Bożej Ludźmierskiej
godz. 10.00 - Pierwsza konferencja
godz. 11.00 - Przerwa
godz. 11.30 - Robert Tekieli - świadectwo
godz. 12.30 - Przerwa
godz. 13.00 - Druga konferencja
godz. 14.00 - Przerwa obiadowa
godz. 15.00 - Koronka śpiewana
godz. 15.40 - Przerwa
godz. 16.00 - Msza Święta. Trzecia konferencja
godz. 17.30 - Przerwa
godz. 18.00 - Antoni Zięba. Świadectwo
godz. 18.45 - Przerwa
godz. 19.15 - Adoracja z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie
godz. 20.15 - Przerwa
godz. 20.30 - Nieszpory ze słowem ks. biskupa Grzegorza Rysia - błogosławieństwo końcowe

Na miejscu będzie można kupić sobie coś do picia (napoje zimne, kawa, herbata), będą też drożdżówki i inne smakołyki, a także punkty gastronomiczne (coś na gorąco: zestawy obiadowe).

Dla rodziców z dziećmi - strefa malucha - gdzie będzie można pociechę przewinąć, podgrzać przyniesione dla dziecka posiłki. Osoby mające trudności z poruszaniem, znajdą miejsce na płycie lodowiska.

Wstęp wolny. Każdy kto się zapisze zostanie wpuszczony. Należy jednak pamiętać, że ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zapisów.

mat. prasowy, opr.s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
...13:12, 19 czerwca 2014
Jak widać można wykorzystać halę. Ona powinna być halą widowiskowo-sportową dla całego Podhala! Jakim cudem ona jeszcze nie jest zmodernizowana, a buduje się stadiony piłkarskie jeden za drugim podczas gdy wystarczy jeden.
Raf13:11, 19 czerwca 2014
A mnie brzydzi twój wpis!!Nigdy nie byłeś na takim spotkaniu to się nie wypowiadaj.W Polsce takie spotkania są organizowane bardzo często tylko że w większych miastach i cieszą się dużą ilością wiernych.Pozostaje się tylko za Ciebie pomodlić.
xyz08:29, 19 czerwca 2014
To jest jedyne co kościół - bardzo bogaty kosciół ma do zaproponowania wiernym - słowa,słowa, puste słowa. Ten spęd na lodowisku jest tylko po aby pokazać, że kosciół jest silny i burmistrz spowinowacony z klerem ułatwia mu to oddając do dypozycji zruinowane lodowisko. Modlić się i oddawać Bogu cześć można wszędzie - w domu, w górach w czasie pracy - a tu nie o modlitwę chodzi tylko o manifestację. Brzydzi mnie to
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas