Środa, 30 wrzesień 2020, Imieniny: Honoriusza, Wery, Hieronima
Nowy Targ i okolice
Rain
11°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 87
Rain
Wiatr: 19.296 km/h Wilgotność: 94
Rain
10°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 87
Rain
13°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 93
Rain
11°
Wiatr: 12.888 km/h Wilgotność: 90
Rain
10°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
20.08.2014, 08:10 | czytano: 1928

Nowa siłownia w Krynicy (zdjęcia)

UM w Krynicy-Zdroju

KRYNICA-ZDRÓJ. Przy ul. Źródlanej, obok budynku o funkcji socjalnej otwarta została ogólnodostępna siłownia na świeżym powietrzu.

Zamontowanych zostało 8 urządzeń siłowni zewnętrznej dla ćwiczeń ogólnorozwojowych o różnym stopniu trudności i na różne partie ciała. Urządzenia wzbogaciły pobliski plac zabaw.

Miejskie siłownie to doskonałe miejsce zarówno dla osób młodych i aktywnych, jak i starszych, które cenią zdrowy styl życia. To także doskonały sposób na urozmaicenie treningu i wydostania się z czterech ścian tradycyjnego centrum fitness. Siłownie zewnętrzne to nie tylko ciekawe miejsce spotkań i integracji, ale również interesujący obiekt architektury miejskiej, co wpływa na poprawę wizerunku gminy, która dba o swoich mieszkańców.

Obecnym na otwarciu przedstawicielom krynickiego oddziału Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów burmistrz dr Dariusz Reśko przekazał przy ulicy Źródlanej 59 nowe pomieszczenia na działalność statutową.

źródło: UM w Krynicy-Zdroju
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
2/1017:38, 20 sierpnia 2014
do biker
racja!!!
fan sportu11:18, 20 sierpnia 2014
do podhale
I tu góry i tam góry:)
biker09:35, 20 sierpnia 2014
Pracuję w branży fitness już ładnych parę lat. Byłem na "siłowniach" na świeżym powietrzu w Rabce, Nowym Targu i wielu wielu innych miejscach. Urządzenia tego typu są do niczego... W Rabce na 10 maszyn tylko 2 spełniają jaką taką funkcję, na której wykonujemy ćwiczenie wykorzystując ciężar własnego ciała. Na reszcie absolutnie nic tylko bezwładne machanie nogami, rękami... Dlatego lepiej wybudować plac zabaw dla dzieci z prawdziwego zdarzenia z parkiem linowym gdzie dzieci mogą ćwiczyć równowagę itp niż wywalać pieniądze na takie coś....
podhale08:56, 20 sierpnia 2014
Co Podhale ma wspólnego z Krynicą-Zdrój?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij