Czwartek, 20 luty 2020, Imieniny: Leona, Ludomiła, Lubomira
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 96
Clouds
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 97
Clouds
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 96
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 96
Clouds
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 96
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
26.09.2014, 12:28 | czytano: 1469

Medal dla flisaków

Fot. Starostwo Nowotarskie

Podczas wyjazdowej sesji Rady Powiatu Nowotarskiego, która odbyła się w Maniowach, przedstawiciele władz powiatu wręczyli Stowarzyszeniu Flisaków Pienińskich Medal "Zasłużony dla Podhala".

Medal w imieniu flisaków odebrał prezes stowarzyszenia Jan Sienkiewicz oraz Janusz Regiec. Odznaczenie został przyznane flisakom przez Radę Powiatu Nowotarskiego na wniosek przewodniczącego Związku Euroregion Tatry Bogusława Waksmundzkiego.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
bda18:22, 26 września 2014
Zasłużony dla Podhala? Dlaczego taki tytuł przyznaje Rada Powiatu Nowotarskiego, skoro nie całe Podhale teren tego powiatu obejmuje?
nowotarżan13:35, 26 września 2014
krosciencon skąd taka wiedza olbrzymia ... w Nowym Targu startują nie z pierwszych miejsc ale z ostatnich

jedynie jedna słuszna partia z Twoją rodaczką ma listy zarejestrowane do samorządów więc beton partyjny tylko w Krościenku .. gratuluje
moniek13:34, 26 września 2014
" na wniosek przewodniczącego Związku Euroregion Tatry Bogusława Waksmundzkiego. " który jest urzędującym członkiem Zarządu Powiatu
Ręka rekę myje. Kruk krukowi oka nie wykole. itd. itp
krosciencon13:14, 26 września 2014
To ktory startuje do powiatu , przestrzegam wszystkich aby nie glosowac na ludzi z miejsc 1-3 bo to beton partyjny bez swojego zdania ,mierny bierny ale wierny .
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij