Poniedziałek, 08 marzec 2021, Imieniny: Beaty, Wincentego, Jana
Czarny Dunajec i okolice
Snow
-1°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 74
Snow
-2°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 74
Snow
-1°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 74
Clouds
Wiatr: 20.376 km/h Wilgotność: 51
Clouds
-0°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 65
Snow
-2°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 74
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
07.05.2015, 23:21 | czytano: 1872

Nowotarscy policjanci wspólnie z przedstawicielami IPA Nowy Targ oddali krew

NOWY TARG. Z inicjatywy klubu HDK Kropla przy IPA Nowy Targ oraz komendanta Powiatowej Policji Nowy Targ odbyła się akcja honorowego krwiodawstwa. Funkcjonariusze Policji chętnie odpowiedzieli na apel i już przed godziną ósmą stawili się w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Nowym Targu.

Wśród oddających krew nie zabrakło oczywiście - kobiet funkcjonariuszek, a także pracowników cywilnych nowotarskiej komendy. Do akcji włączyli się również członkowie Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji z Regionu Nowy Targ. Łącznie oddali prawie 6 litrów tego cennego leku. Akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem - jednak nie wszyscy zgłaszający się mogli oddać krew. Na przeszkodzie stanęły niedawno przebyte zabiegi / operacje, a także obowiązki służbowe.

W związku z tym, iż krew jest ogromnie poszukiwanym lekiem - już teraz wszyscy zgodnie zapowiedzieli, iż w najbliższej akcji hdk - zaplanowanej na dzień 21 lipca 2015 wezmą udział.

W imieniu potrzebujących – dziękujemy.

Podziękowania składamy również dla Zb. Steskala za słodki upominek oraz K. Wadowskiego - za ufundowanie pamiątkowego gadżetu w postaci pamiątkowej smyczy.

Więcej zdjęć na http://www.ipa-kropla.com.pl

Tekst i zdjęcia: Mateusz Kapołka
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
op14:22, 8 maja 2015
Tej pani policjant to dodać krwi a nie zabierać,jak ona bidula to przeżyje.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij