Sobota, 30 maj 2020, Imieniny: Feliksa, Ferdynanda, Zdzisława
Nowy Targ i okolice
Rain
13°
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 58
Rain
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 58
Rain
13°
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 58
Clouds
13°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 62
Rain
13°
Wiatr: 27.36 km/h Wilgotność: 69
Rain
13°
Wiatr: 31.32 km/h Wilgotność: 58
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
11.01.2016, 20:36 | czytano: 2332

Kolędy w wykonaniu przedszkolaków (zdjęcia)

zdj. Szymon Pyzowski

NOWY TARG. Już po raz 10 w Miejskim Ośrodku Kultury został zorganizowany koncert kolęd pod hasłem „Dzieciątku śpiewamy” w wykonaniu dzieci z nowotarskich przedszkoli publicznych i niepublicznych.

Na scenie zaprezentowali swoje umiejętności wychowankowie przedszkoli: nr 2 na Kowańcu, nr 4 z Osiedla Bór, Niepublicznego Przedszkola „Liwlandia”, Niepublicznego Przedszkola „Lokomotywa”, Niepublicznego Przedszkola „Fiku Miku”, Niepublicznego „Słonecznego” Przedszkola, Niepublicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Serafitek oraz Przedszkola Specjalnego przy Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym.

W trakcie ponad godzinnego występu dzieci zaśpiewały znane kolędy w różnych interpretacjach. Na finał - jedną pieśni bożonarodzeniowych zaśpiewali wszyscy mali wykonawcy.

Później nadszedł czas na słodkie upominki, które wręczała wiceburmistrz Joanna Iskrzyńska – Steg. Przedszkolakom życzyła, by dalej rozwijały swoje talenty. - To był piękny występ, gratuluję wszystkim. Wy też jesteście piękne, piękna była choreografia, kolędy w wszystkim możliwych interpretacjach. Gratuluje paniom, których zaangażowanie było widać podczas występu. Talentów w przedszkolach nie brakuje, a wy jesteście artystami - mówiła.

Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
olka12:45, 13 stycznia 2016
Ale słaba galeria zdjęć - taki fajny koncert a tak mało zdjęć :( Słabo!!!!!!!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij