Czwartek, 06 maj 2021, Imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty
Zakopane i okolice
Clear
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 81
Clear
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 81
Clear
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 81
Clear
Wiatr: 24.084 km/h Wilgotność: 70
Clear
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 90
Clear
Wiatr: 22.212 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
16.01.2016, 11:42 | czytano: 805

Ciąg dalszy badań ruchu w Zakopanem

Końcem stycznia i w lutym zostaną przeprowadzone kolejne etapy realizacji badań ruchu w Zakopanem, które mają pozwolić opracować nową politykę komunikacyjną w mieście.

Mieszkańcy Zakopanego, którzy wyrazili w badaniu ankietowym chęć dalszego udziału w projekcie, zostaną poproszeni o udział w krótkim badaniu telefonicznym, które pozwoli poznać ocenę stanu bieżącego pod kątem transportu w mieście i opinii na temat potencjalnych zmian w układzie transportowym. Jednocześnie będą prowadzone badania wśród turystów przebywających w Zakopanem. Badania będą prowadzone wśród turystów przybywających komunikacją zbiorową, a także indywidualnie w miejscach ich przebywania - informuje Urząd Miasta.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.badaniaruchu.pl/zakopane oraz w Urzędzie Miasta Zakopane pod numerem telefonu 18 20 20 476.

Źródło: UM Zakopane, oprac. r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij