Podhalański Sztab WOŚP Akcja Serca został oficjalnie rozliczony - podhale24.pl
Środa, 29 maja
Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Rabka Zdrój
Clouds
15°
Wiatr: 8.568 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
15°
Wiatr: 9.072 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
16°
Wiatr: 5.976 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
16°
Wiatr: 4.968 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
21°
Wiatr: 8.892 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
19°
Wiatr: 8.352 km/h Wilgotność: 83 %
Jakość powietrza
68 %
Nowy Targ
54 %
Zakopane
42 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 34 | 68 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 27 | 54 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 21 | 42 %
05.02.2016, 18:21 | czytano: 2125

Podhalański Sztab WOŚP Akcja Serca został oficjalnie rozliczony

- Kwota, jaką dzięki Waszej pomocy udało nam się zebrać w trakcie 24. Finału WOŚP w Nowym Targu i okolicach na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów, to rekordowe 74406,21 zł - informuje w imieniu sztabu Romana Nowacka.

- Korzystając z okazji, chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w osiągnięciu tego, niebywałego, sukcesu. Dziękujemy Wolontariuszom, bez których nic by się nie udało. Restauracjom i Firmom, które ofiarowały posiłki oraz napoje dla kwestujących (Bar "U Romka", Deja Vue, FPH Steskal, Restauracja „Polska Kuchnia" Zbigniew Steskal). Osobom, które przekazały przedmioty na licytację (Pub Plama oraz Pracownia Rzeźbiarsko-Odlewnicza Gabriel Szyrszeń, Straight Line Tattoo). Ogromne podziękowania należą się również organizatorom imprez towarzyszących, które zdecydowanie podniosły wartość tegorocznej zbiórki (Hi Fitness, Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Ragnarok Pub). Dziękujemy również tym, którzy pomagali nam w organizacji naszej pracy oraz nagłośnieniu całej akcji (opiekunom grup szkolnych, PIO-MAR Poczesna, Podhale24, Tatry-Ski Podhale Nowy Targ, Tygodnik Podhalański, Zakład Gospodarczy Zieleni i Rekreacji Nowy Targ). Największe podziękowania kierujemy jednak do wszystkich Dobrych Ludzi, którzy otworzyli nie tylko swoje serca, ale także portfele - dodaje. - Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również uda nam się wspólnie dołożyć cegiełkę do pomocy maluszkom i osobom starszym.

oprac. r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
:)09:02, 6 lutego 2016
super że uzbierane i że coś będzie kupione.A liczyła kaskę Romana czy Mareczek?
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas