Czwartek, 23 styczeń 2020, Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa
Rabka Zdrój i okolice
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 59
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 59
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 59
Clouds
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 74
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 59
Clear
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 59
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
21.03.2016, 20:35 | czytano: 1347

Pozimowe sprzątanie nowotarskich ulic. Apel do kierowców

zdj. Michał Adamowski

NOWY TARG. Rozpoczęło się pozimowe sprzątanie dróg miejskich po zimie. - Zima może jeszcze się nie skończyła, ale samo ścisłe centrum chcemy już wysprzątać. Bardzo proszę, by kierowcy stosowali się do wywieszonych tabliczek informujących i nie blokowali samochodami wyznaczonych dróg - apelował podczas sesji burmistrz Grzegorz Watycha.

Jak mówi - "chodzi o to, by sprawnie można było to sprzątanie przeprowadzić".

Na wtorek (22 marca) ulice, przy których zaplanowano prace porządkowe to: Kościelna, Św. Katarzyny, Rynek, Szkolna, Pl. Słowackiego, Parkowa, Krótka i Kilińskiego.

"Ulice które nie zostaną wysprzątane w danym dniu, zostaną posprzątane w innym terminie, który zostanie podany na stronie internetowej. W przypadku wystąpienia złych warunków atmosferycznych /śnieg, mróz, deszcze/ prace porządkowe będą wykonywane w innym terminie" - informuje Urząd Miasta.

Prace związane ze sprzątaniem ulic miejskich wykonuje Zakład Gospodarczy Zieleni i Rekreacji w godz. 7.00- 17.00 (poniedziałek-piątek) oraz 7.00 – 15.00 (w soboty) i w tych godzinach Zakład będzie zbierał z chodników i dróg miejskich materiał pochodzący ze sprzątania.

Magistrat prosi, by w dniu przedświątecznym, po godzinie 15.00 nie pozostawiać na ulicy zabranego materiału.

s/
najnowsze informacje
komentarze
gue10:16, 22 marca 2016
trzeba było widzieć sprzątanie Szaflarskiej 21.03.- piekna maszyna która w pewnym momencie chyba się zatkala bo wznosila jedynie za sobą tumany kurzu. Kierowcy nie byli w stanie przejechać . Panowie obslugujacy bawili się z jej naprawa ponad pol godz., przetykali zdejmowali weze , a efekt żaden. Jadac Szaflarska w strone Alei wznosili niesamowite tumany korzu. A szkoda bo sprzet wygląda imponująco.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij