Piątek, 22 styczeń 2021, Imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 16.668 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 16.668 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 16.668 km/h Wilgotność: 81
Clear
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 62
Clouds
Wiatr: 6.444 km/h Wilgotność: 79
Clouds
Wiatr: 16.668 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
18.04.2016, 15:23 | czytano: 1380

Kobiece malarstwo w Kościelisku (zdjęcia)

For. Piotr Korczak

W Gminnym Ośrodku Kultury Regionalnej w Kościelisku odbył się wernisaż wystawy malarstwa Danuty Króliszewskiej. Na wystawie artystka zaprezentowała głównie akty, portrety kobiet i matek z dziećmi. Tematyka kobiet to motyw wiodący w jej twórczości.

Danuta Króliszewska jest absolwentką Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Częstochowie. Jest członkiem Częstochowskiego Stowarzyszenia Plastyków im. Jerzego Dudy Gracza. W 2008 roku otrzymała od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznakę honorową „Zasłużony dla kultury polskiej”

W Kościelisku jej prace można oglądać do 15 maja w dni robocze w godzinach pracy ośrodka, czyli od 8.30-16.30.

pk/r/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
niezadowolony06:59, 19 kwietnia 2016
Może ktokolwiek by przychodził na te wernisaże jakby GOKR o nich informował. Teraz to się robi tylko po to, żeby można było mówić ile to się nie starają panie... szkoda
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij