Piątek, 05 marzec 2021, Imieniny: Adriana, Fryderyka, Oliwii
Zakopane i okolice
Snow
-2°
Wiatr: 35.172 km/h Wilgotność: 74
Snow
-4°
Wiatr: 35.172 km/h Wilgotność: 74
Snow
-2°
Wiatr: 35.172 km/h Wilgotność: 74
Snow
Wiatr: 5.292 km/h Wilgotność: 66
Snow
-1°
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 87
Snow
-3°
Wiatr: 35.172 km/h Wilgotność: 74
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
02.06.2016, 14:41 | czytano: 2508

XIII Turniej Strzelecki o Puchar Przewodniczącego IPA Nowy Targ (zdjęcia)

27 maja odbył się już XIII Turniej Strzelecki o Puchar Przewodniczącego IPA Nowy Targ. Do turnieju zgłosiła się rekordowa liczba drużyn: 19 - zarówno z kraju jak i z zagranicy - razem 120 zawodników.

W zawodach brały udział drużyny 3 i 4-osobowe. W tym roku po raz pierwszy do Nowego Targu, by wziąć udział w Turnieju, przyjechali policjanci z Serbii.

Puchary, medale a także dyplomy dla każdej drużyny zostały wręczone przez wiceburmistrz Joannę Iskrzyńską – Steg oraz przewodniczącego IPA Region Nowy Targ Mateusza Kapołkę. Obecny był również wicestarosta Władysław Tylka. Każda drużyna, która wzięła udział w turnieju, otrzymała zestawy promocyjne ufundowane przez Starostwo Powiatowe, Urząd Miasta oraz Euroregion Tatry. Ponadto goście z zagranicy otrzymali okolicznościowe kubeczki z herbem Nowego Targu. Wszystkim zawodnikom gratulacje złożył Gabriel Samolej – znany nowotarski hokeista, wielokrotny olimpijczyk kraju, a obecnie radny miejski.
Pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej i główny puchar zdobyli strzelcy wyborowi z IPA Region Nowy Targ. Za nimi na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy z Dynowskiego Bractwa Motocyklowego – BYK z miejscowości Dynów, a trzecie zajęli zawodnicy z IPA Region Nowy Sącz.

Najlepszym strzelcem został: Dariusz Babiak z IPA Nowy Targ. Okazał się najlepszym strzelcem nie tylko z karabinka sportowego 5,62 mm SM 2 Wostok, ale również z pistoletu sportowego MARGOLIN kal. 5,6 mm.

W trakcie ceremonii wręczenia medali i pucharów – wręczone zostały legitymacje dla osób zasłużonych dla polskiej sekcji IPA. Goście z regionu IPA Rzeszów wręczyli pamiątki z Podkarpacia oraz wszystkim ustnikom XIII Turnieju Strzeleckiego kamizelki odblaskowe w ramach prowadzonej akcji promującej bezpieczeństwo na drogach. Organizatorzy dziękują również za pamiątki otrzymane od przybyłych Gości z różnych Regionów IPA – znajdą swoje miejsce w śród innych pamiątek – w gablocie w sali konferencyjnej KPP Nowy Targ.

Składają też serdeczne podziękowania dla firm, a także władzom zarówno miasta Nowy targ i Starostwa Nowotarskiego:

PIEKARNIO – CUKIERNIA - DELIKATESY RYSZARD STESKAL S.J
PPHU BIELA
Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowe PIOTROWSKI
Firma Usługowo Handlowa Elektroserwis
Przedsiębiorstwo Fryda
Firma Wadowski S.J.
Firma Remontowo-Budowlana Ślimak
MOTO SERVICE WORWA SP.J.
Firma GRG
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe BALSER
ŻANEX Sp. z o.o.
Wojas S.A.
FHU Ognik
Spiska Kraina Dobrej Zabawy
Firma MAGIASOLI A&M Gołębiowscy
Gorący Potok - Termy Gorący Potok
EuroregionTatry
Zakład Produkcyjno Usługowy Press Colour S.C. Kaczmarczyk Jan Kaczmarczyk Tomasz
Filma Handlowo - Usługowa Maciej Pajerski
Podhalańskie Centrum Dystrybucji Salami sp.j.
Pizzeria Jaga Rafał Kowalski
Blachotrapez Sp. z o.o.

Osobne podziękowania należą się uczestnikom XIII Turnieju Strzeleckiego, a także członkom regionu IPA Nowy Targ za pomoc przy organizacji i realizacji XIII Turnieju Strzeleckiego.

Obszerna relacja oraz wyniki Turnieju a także obszerna galeria zdjęć wkrótce na stronie : http://www.ipanowytarg.pl/

M.Kapołka, fot. Dariusz Kalata, M.Kapołka
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Realia20:26, 4 czerwca 2016
Mandaciarze dziękują lokalnym biznesmanom za pieniądze, ciekawe za co te pieniądze...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij