Piątek, 15 listopad 2019, Imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Fog
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 100
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Umiarkowana
16.06.2016, 20:54 | czytano: 654

Zakopane ubiega się o tytuł najpiękniejszego miasta Tour de Pologne

W tym roku Zakopane po raz pierwszy bierze udział w konkursie „Najpiękniejsze miasto Tour de Pologne” organizowanym przez Lang Team. Rywalizować w nim będą miasta zlokalizowane na starcie, mecie oraz premiach poszczególnych etapów.

Zakopane ma dużą szansę na wygraną ze względu na piękne krajobrazy i wyjątkową sportową atmosferę. Dodatkowo Burmistrz Miasta w formie zabawy z nagrodami zachęca wszystkich mieszkańców i przedsiębiorców do aktywnego udziału w dekorowaniu Zakopanego.

Oceniane dekoracje domów, ulic, krajobrazów i witryn sklepowych, a także przebrania kibiców powinny zawierać elementy narodowe oraz elementy rowerowe. Nagrodą dla zwycięskich miast w poszczególnych kategoriach jest Puchar Przechodni oraz kampania promocyjna w mediach patronackich 73. Tour de Pologne. Liczyć się będzie ciekawa inicjatywa i pomysły mieszkańców. Mogą oni liczyć też na pomoc i inspiracje. Miasto przygotowuje specjalne materiały do dekoracji domów, a także gadżety dla turystów. Do wszystkich tych działań warto się przyłączyć i wspólnie walczyć o zwycięstwo.

W zakopiańskich centrach informacji turystycznej już od 20 czerwca można zgłaszać chęć udziału w zabawie. Na jej uczestników będą czekały nie tylko materiały dekoracyjne związane z Tour de Pologne, ale także bilety na jeden z czterech koncertów Hej Fest odbywający się na Dolnej Równi Krupowej (26 czerwca – Hey, 3 lipca – Kombii, 10 września – Sylwia Grzeszczak, 11 września - Lemon). Ilość dekoracji i nagród jest ograniczona. Zgłoszone do zabawy miejsca zostaną sfotografowane, a materiał zdjęciowy zostanie przesłany organizatorowi konkursu.

Szczegóły na stronie zakopane.eu

opr. s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij