Czwartek, 12 grudzień 2019, Imieniny: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary
Jabłonka i okolice
Clear
-5°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Clear
-5°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Clear
-6°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Clear
-5°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Clear
-6°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Clear
-7°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dostateczna
21.06.2016, 22:02 | czytano: 1810

Podhale24.pl patronem Tour de Pologne

Miło nam poinformować, że nasz portal został Regionalnym Patronem Medialnym tegorocznego 73. Tour de Pologne oraz wyścigów towarzyszących - Tour de Pologne Women, Nutella Mini Tour de Pologne i Tour de Pologne Amatorów.

Kolarskie święto na Podhalu rozpocznie się już 16 lipca. Tego dnia kolarze wyruszą rano z Wieliczki, by po południu zameldować się na mecie w Zakopanem. Trasa pod Tatry wiodła będzie m.in. przez Rabkę-Zdrój, Rabę Wyżna, Czarny Dunajec, Szaflary, Ząb, Kościelisko, Poronin i Głodówkę.

Tego samego dnia, co zawodowcy, w Zakopanem rywalizować będą dzieci dla których zorganizowany zostanie Mini Tour de Pologne.Następnego dnia - 17 lipca - na Podhalu rozegrany zostanie szósty, królewski etap Tour de Pologne ze startem i metą w Bukowinie Tatrzańskiej. Kolarze wystartują z BUKOVINA Resort i pięciokrotnie pokonają rundę o długości 38,9 kilometrów. Na każdej z nich będą się wspinać na Ząb, Ścianę BUKOVINA i Wierch Rusiński, który jest nowością na tegorocznej trasie. A na deser finisz pod górę w Bukowinie Tatrzańskiej.

Tego samego dnia, do południa, na trasie królewskiego etapu, rozegrany zostanie również Tour de Pologne Amatorów.Na finał kolarskich atrakcji 19 lipca w Zakopanem odbędzie się historyczny start pierwszej edycji Tour de Pologne dla kobiet.

r/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij