Czwartek, 12 grudzień 2019, Imieniny: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary
Nowy Targ i okolice
Clear
-5°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Clear
-5°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Clear
-6°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Clear
-5°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Clear
-6°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Clear
-7°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Dostateczna
22.06.2016, 17:07 | czytano: 1007

Zakopiańska manifestacja rowerzystów już w sobotę

25 czerwca, w ramach festiwalu Joy Ride Zako Days, odbędzie się przejazd Podhalańskiej Masy Krytycznej po ulicach Zakopanego. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na rosnący ruch jednośladowców na Podhalu i potrzebę budowy ścieżek rowerowych. 

Zakopiańscy rowerzyści ruszą w sobotę o godz.18:00 z miasteczka Joy Ride Zako Days, które zostanie wybudowane na Dolnej Równi Krupowej. W ramach 13-sto kilometrowego przejazdu dotrą do Szymoszkowej, skąd ulicą Sobiczkowa Bór przejadą na Krzeptówki, a następnie pod Wielką Krokiew, Drogą na Antałówkę i zakończą przejazd z powrotem na Dolnej Równi Krupowej.

- Masa Krytyczna to manifest, nie wyścig – podkreślają organizatorzy. - Niezależnie od wieku, płci czy posiadanego roweru każdy może dołączyć do przejazdu.

Na mecie zostanie wykonane pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników masy po czym rozpoczną się pokazy skoków rowerowych na ponad 3 metrowej, mobilnej skoczni. Dodatkowo na rowerzystów będą czekać targi rowerowe, foodtracki, rowerowe przedszkole i tor do pumptracka. Więcej informacji o samym festiwalu można znaleźć na stronie zakodays.pl.

Oprac. r/ źródło: organizatorzy
najnowsze informacje
komentarze
józefa09:09, 25 czerwca 2016
I tu właśnie widać że Zakopane z niczym sobie nie radzi ...nie mogą sobie poradzić z dobrym dojazdem do kurortu nie dość że trzeba stać w kilkukilometrowym korku to jeszcze po drodze trzeba jakimś cudem wyminąć rowerzystów ...nie budują ścieżek bo widocznie przy innych inwestycjach więcej się obierze po palcach ...a tak swoją drogą rządzi ktoś w tym Zakopanem??? Chyba nie ...dewelopery budują jak chcą ,gdzie chcą ,Sonik góry sprząta ...panujecie jeszcze nad czymś???Brawo rowerzyści ...po proteście polecam piękną ścieżkę dookoła Tatr.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij