Wtorek, 31 marzec 2020, Imieniny: Beniamina, Kornelego, Balbiny
Czarny Dunajec i okolice
Snow
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 34
Snow
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 34
Snow
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 34
Clouds
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 51
Snow
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 34
Snow
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 34
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Koronawirus - aktualna sytuacja na Podhalu
10.07.2016, 11:56 | czytano: 1690

Tatra Road Race w Zakopanem (zdjęcia i film)

zdj. Piotr Korczak

Pod Tatrami rozegrany został najtrudniejszy wyścig amatorski, czyli Tatra Road Race. Rowerzyści startowali na dwóch dystansach - 133 i 54 km.

Tatra Road Race zorganizowano po raz drugi. Trasa wiodła przez Kościelisko, Ciche, Czerwienne - Bachledówka, Bańska Wyżna - Pitoniówka. Podobnie jak rok temu - teraz także bazą wyścigu był Hotel Kasprowy.
Czekamy na oficjalne wyniki wyścigu. Prócz nagród głównych zawodnicy losowali także upominki - plecaki, czapeczki, koszulki, vouchery z restauracji i basenów termalnych, zestawy zawierające akcesoria przydatne w samochodowych wojażach z rowerem i nie tylko, noclegi w hotelach w całym regionie.

s/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij