Czwartek, 13 sierpień 2020, Imieniny: Diany, Hipolita, Kasjusza
Szczawnica i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Clouds
17°
Wiatr: 9.648 km/h Wilgotność: 88
Clouds
12°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Clouds
14°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Clear
13°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
19.07.2016, 13:27 | czytano: 2237

Koncerty na Bani

W Białce Tatrzańskiej trwają imprezy w ramach cyklu "Kultura na Bani" połączone z konkursem dla lokalnych zespołów o nazwie "Front Kulturalny". Na Scenie Kultury na Bani zagrały już takie zespoły jak Trebunie-Tutki, Redlin, Psio Crew czy Boney M. Cover Band.

Występy gwiazd wieczoru były poprzedzane koncertami zespołów, które biorą udział w konkursie "Front kulturalny". Najbliższy koncert odbędzie się 23 lipca - o godz. 18.00 wystąpią Jakub Misiniec & Piotr Szewczyk, a po nich, o godz 20.00 - Tymon Tymański & Krzysztof Trebunia-Tutka – „Pieśni Zbójnickie”.

Organizatorzy informują, że nadal można zgłaszać się do konkursu "Front Kulturalny" organizowanego przez Hotel Bania **** Thermal & Ski z Białki Tatrzańskiej. Ostateczny termin zgłoszeń to 31 lipca 2016 r. Konkurs skierowany jest do młodych zespołów muzycznych z Podhala, Spisza i Orawy, które nie mają jeszcze ugruntowanej pozycji na rynku muzycznym.

Konkurs polega na przesłaniu do trzech utworów (autorskich lub coverów) - nie muszą to być kawałki góralski lub folkowe. Do tej pory do półfinału przeszły cztery kapele, ale zostało jeszcze miejsce dla kolejnych czterech zespołów. Wybrane przez jury kapele zagrają na Scenie Kultury na Bani obok hotelu w sierpniu i zaprezentują swoje możliwości przed szeroką publicznością.

Trzeci etap konkursu to głosowanie internautów, które odbędzie się we wrześniu. Zwycięski zespół otrzyma 5000 zł na nagranie demo. Laureaci II miejsca otrzymają 1000 zł a III miejsca - 500 zł.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy na stronie www.latowbialce.pl.

oprac. r/ materiały prasowe
najnowsze informacje
komentarze
sztukmistrz15:58, 20 lipca 2016
Bania pokazuje czym jest teraz "kultura". Pływaniem i gastronomia się zajmujcie a nie kulturą
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij