Poniedziałek, 25 maj 2020, Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Nowy Targ i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 70
Clouds
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 70
Clouds
10°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 70
Rain
10°
Wiatr: 6.732 km/h Wilgotność: 88
Clouds
11°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 70
Clouds
10°
Wiatr: 20.52 km/h Wilgotność: 70
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
31.08.2016, 18:45 | czytano: 1249

Rajd rowerowy, nordic walking i atrakcje dla całych rodzin

W najbliższą sobotę na stadionie sportowym w Centrum w Lipnicy Wielkiej zorganizowane zostanie II Orawskie Rodzinne Spotkaniu Rekreacyjne. - Chcemy promować modę na aktywny styl życia, który jednocześnie będzie umacniał to co dla nas najważniejsze -więzy rodzinne. Mile widziani są wszyscy, niezależnie od wieku i stanu - zachęcają organizatorzy.

- Zapraszamy ojców z synami, mamy z córkami, dziadków z wnukami, żony z mężami i dziećmi, młodzież, jednym słowem wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać wolny czas w towarzystwie rodziny, przyjaciół oraz znajomych - dodają.Na chętnych czeka udział w rajdzie rowerowym, nordic walking oraz gry i zabawy dla najmłodszych. Wśród uczestników rozlosowane będą atrakcyjne nagrody rzeczowe. W tym roku będą to między innymi 3 rowery, kaski, bidony, kijki nordic walking, bilety wstępu do Wypasionej Doliny oraz mini wyprawka dla dzieci przed rozpoczynającym się rokiem szkolnym.

Zapewniono także gorący posiłek, a na zakończenia dnia - koncert.

- Czekamy na Was 3 września na stadionie w Lipnicy Wielkiej. Rozpoczynamy o godz. 10.00. Chętnych zapraszamy na Mszę Świętą inaugurującą imprezę, która zostanie odprawiona o godz. 09:00 w Kościele p.w. Św. Łukasz Ewangelisty w Lipnicy Wielkiej (Centrum) - namawiają organizatorzy.Rajd Rowerowy
Trasa: start 11:00
Stadion Sportowy w Lipnicy Wielkiej - Przywarówka - Rajsztag - Kiczory - Stadion Sportowy w Lipnicy Wielkiej.

Nordic Walking
Trasa: start 11:00
Stadion Sportowy w Lipnicy Wielkiej - źródło Piotra Borowego - „droga rapczycka” - zejście drogą koło P. Kuboka - Stadion Sportowy.

Gry i zabawy dla dzieci
Organizatorzy zapewniają również atrakcje dla najmłodszych, którzy jeszcze nie mogą wziąć udziału w rajdach. Zapewniamy zjeżdżalnie, gry i zabawy z animatorami.Program rajdu:
Inauguracja Mszą świętą o godzinie 9:00 w Kościele Pod Wezwaniem św. Łukasza Ewangelisty w Lipnicy Wielkiej Centrum.
Godzina 10:00 sprawdzenie sprzętu oraz omówienie zasad bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym.
Start rowerzystów o godzinie 11:00 i przejazd trasy – Stadion Sportowy w Lipnicy Wielkiej – Przywarówka – Rajsztag – Kiczory – Stadion Sportowy w Lipnicy Wielkiej.
Start marszu nordic walking o godzinie 11:00 – Stadion Sportowy w Lipnicy Wielkiej – źródło Piotra Borowego – „droga rapczycka” – zejście drogą koło P. Kuboka – Stadion Sportowy.
Podczas przejazdu rowerowego oraz przejścia nordic walking, nastąpi przerwa na posiłek regeneracyjny.
Powrót na Stadion Sportowy ok. godziny 13:30.
Posiłek po zakończonym rajdzie rowerowym i nordic walking.
Wręczenie pamiątkowych upominków dla uczestników i rozlosowanie nagród.
Rozwiązanie rajdu i podziękowania – około 14.30.
Gry i zabawy dla dzieci mniejszych od godziny 11:00-15:00.
Zabawa przy zespole muzycznym.

organizatorzy, opr.s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij