Majówka w Krościenku (zdjęcia) - podhale24.pl
Niedziela, 14 lipca
Imieniny: Marcelina, Ulryka, Bonawentury
Jabłonka
Clouds
20°
Wiatr: 4.968 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
20°
Wiatr: 2.7 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
18°
Wiatr: 4.644 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
18°
Wiatr: 6.12 km/h Wilgotność: 99 %
Clouds
20°
Wiatr: 2.052 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
17°
Wiatr: 7.848 km/h Wilgotność: 89 %
Jakość powietrza
18 %
Nowy Targ
42 %
Zakopane
26 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 21 | 42 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
04.05.2017, 09:31 | czytano: 2067

Majówka w Krościenku (zdjęcia)

Podczas tegorocznej majówki wójt gminy Krościenko Jan Dyda podpisał umowę partnerską o współpracy kulturalnej i sportowej z dyrektorem Martinem Karasem z Powiatowego Domu Kultury w Starej Lubovni.

Gminne Centrum Kultury w Krościenku nad Dunajcem przygotowało na majówkę szereg imprez dla turystów i mieszkańców. W amfiteatrze pod Wierzbą wystąpiły m.in. zespoły strażackie i regionalne.

Na scenie wystąpiły Orkiestry Dęte z Piwnicznej i Krościenka oraz regionalne zespoły ludowe: Zespół Dziecięcy „Małe Pieniny”, Grupa Śpiewacza „Krościeńcanki”, Zespół Pieśni i Tańca „Pieniny” oraz znany i lubiany „Folk Power”.

We wtorek na rynek w Krościenku zajechały stare samochody uczestniczące w XVII Tatrzańskim Zlocie Pojazdów Zabytkowych. Miłośnicy motoryzacji mogli podziwiać stare Jaguary, Mercedesy i Audi oraz nasze rodzime Fiaty i Warszawy. Wiekowe automobile w ramach zlotu zaprezentowały się także w Dobczycach, Zakopanem i Nowym Targu. 

W ostatnim dniu majówki, czyli w środę imprezy odbędą się w Krośnicy, gdzie oprócz koncertów folklorystycznych będzie można zobaczyć zmagania miejscowych strażaków z OSP.

Joanna Dziubińska
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas