Piątek, 14 sierpień 2020, Imieniny: Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda
Zakopane i okolice
Clouds
15°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
20°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 59
Clouds
14°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
17°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 82
Clouds
15°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Clouds
13°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
12.06.2017, 12:24 | czytano: 2060

Rodzinnie, rekreacyjnie, rowerowo - czyli niedziela w Nowym Targu (zdjęcia i film)

NOWY TARG. Niedziela upłynęła w Mieście m. in. pod znakiem dwóch kółek. Przygotowano propozycję zarówno dla zaawansowanych zawodników, jak i dla prawdziwe "niedzielnych" amatorów jazdy na rowerze.

Na płycie Rynku zakończono etap 55. Małopolskiego Wyścigu Górskiego. Po dekoracji najlepszych zawodników - rozpoczął się Rodzinny Rajd Rowerowy.

Uczestnicy do wyboru trzy trasy: mini, maxi i midi. Wszystkie wiodły Szlakiem wokół Tatr.Najkrótszy z dystansów o długości 12 km prowadził ścieżką rowerową do Rogoźnika. Trasa midi wydłużona była o dojazd do Maruszyny i Starego Bystrego, a trasa maxi miała prowadziła dalej przez Domański Wierch do Czarnego Dunajca.

Meta wszystkich dystansów zlokalizowana była w Parku Miejskim.

s/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
uczestniczka14:31, 13 czerwca 2017
Super imprezka! Wielka szkoda, że organizatorzy w tym roku nie zorganizowali medali dla kończących wyścig. Dzieci były zawiedzione.
nie lipa18:11, 12 czerwca 2017
Super imprezka ale mnie to szkoda tego drzewka na Rynku.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij