Środa, 06 lipca
Imieniny: Dominiki, Gotarda, Agrypiny
Jabłonka
Clouds
17°
Wiatr: 7.452 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
17°
Wiatr: 6.948 km/h Wilgotność: 70 %
Clouds
18°
Wiatr: 8.604 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
18°
Wiatr: 6.804 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
21°
Wiatr: 8.928 km/h Wilgotność: 84 %
Clouds
19°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 91 %
Jakość powietrza
44 %
Nowy Targ
6 %
Zakopane
42 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 22 | 44 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 3 | 6 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 21 | 42 %
Koronawirus
0
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
0
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
12
21
25.07.2017, 13:53 | czytano: 2986

Wielkie Spiskie Granie za nami (zdjęcia)

W weekend w Łapszach Niżnych odbyło się Wielki Spiskie Granie. Przez dwa dni na scenie przy ulicy Długiej wystąpiło ponad dziesięć zespołów. Gwiazdą imprezy był zespół De Mono.

Fot. Michał Adamowski
Jego występ ściągnął największą publiczność, która świetnie bawiła się przy największych przebojach grupy, na czele której stoi Andrzej Krzywy. Publiczność doskonale bawiła się też przy żywiołowych i energicznych występach rodzimych zespołów Megitza Trio i Turnioki (na zdjęciu głównym).

Podczas imprezy stowarzyszenie „Dzieci i Młodzież Spisza” zorganizowało zbiórkę pieniędzy na pomoc w leczeniu Marii Iwony Nowak, która zmaga się z nieuleczalną chorobą – postępującym zanikiem mięśni.

r/ zdjęcia Michał Adamowski
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
olek11:34, 19 sierpnia 2017
Komisja dawno powinna wystawić tyłek na to spiskie granie, i niech się bujają organizatorzy. Nie było by takiego zamętu bo to wielkie granie jest chyba tylko z nazwy. Pożytek marny kłopotu dużo reklama jak czytam wpisy słaba, i o co tutaj chodzi nie wiadomo. Jeśli to miało by służyć Władzy w podnoszeniu prestiżu to rozumie, ale czy to jest warto. Słuszna racja to powinien zadecydować wyborca.
będzie lepiej20:31, 11 sierpnia 2017
E no bez przesady wszyscy rozrabiają w tej Gminie począwszy od Wójta a kończąc na Radnych, i za ten bałagan za to dziadostwo ma ponosić odpowiedzialność komisja rewizyjna, to jakaś paranoja. Na sesjach widać gołym okiem jaka to inteligencja Nas reprezentuje ale za to jakie aspiracje ho ho ho. Trudne to czasy nastały dla tej komisji rzeczywiście mam jednak nadzieję że skład tej komisji da radę. Powodzenia.......
prawnik12:18, 7 sierpnia 2017
Do prawo bardzo trafiona uwaga i na czasie jak by to powiedzieć,trzeba się rzeczywiście dobrze zastanowić nad ponownymi wyborami i tu właśnie jest rola wyborcy. Nasuwa się pytanie co może komisja rewizyjna nic, bowiem ta właśnie komisja jest notorycznie atakowana przez Radych czy Władze Gminy. Podejrzewam że Władze, Rada nie do końca są świadome po co jest komisja rewizyjna. Ot taka mała uwaga.
prawo10:30, 6 sierpnia 2017
Oj biedna ta komisja rewizyjna ma nie lada dylemat czy przeprowadzić rzetelną kontrolę tego cyrku czy zamieść pod dywan te wydatki i dać Wójtowi i jego świcie wolną rękę na dalszą zabawę.Wyborco za rok wybory wybieraj z głową by już nigdy więcej nie było takich jaj jak obecnie
wesoły19:52, 5 sierpnia 2017
he he he ciekawe jak sobie poradzi komisja rewizyjna rozliczając ten słynny festiwal ,chyba będą nie złe jajca. Bo jak sobie przypominam ta komisja była na nie i to stanowczo. Jest to na pewno kłopot dla tej komisji, no chyba że była to klapa kiszka jak by to nie nazwać. Ale w tej Gminie jak zwykle My Oni i Wójt reszta się nie liczy.
wku......13:12, 1 sierpnia 2017
No to brzoza trafne spostrzeżenie, ten cały klub dawno powinno społeczeństwo Gminy wywalić na krzywy ryj razem z tym całym pseudo przewodniczącym. Wydaje się że ta Gmina nie ubłagalnie zmierza w bardzo złym kierunku. Czy tutaj pomoże skarbnik czy komisja rewizyjna, wygląda że nie, ale jeśli nastąpi opamiętanie Radnych to być może tak. Szkoda że Wójt idzie w zaparte jak widać na sesjach z niektórymi Radnymi bo to może mieć opłakany skutek dla niego samego jak i Gminy.
brzoza13:19, 30 lipca 2017
No właśnie kto pozwala na takie imprezy które są nie do końca trafione , gdzie jest komisja rewizyjna która powinna być jak brzytwa ,gdzie jest skarbnik, który powinien dbać o finanse pytam. Zaproszenie ponowiła już na następny rok zastępca p. Wójta p. Niemiec a jeszcze nie wiadomo co będzie do następnego roku. Czy Gmina tak dobrze stoi finansowo że może sobie pozwolić na takie imprezy, Rodzi się więc wiele pytań na które zwykły mieszkaniec nie znajduje odpowiedzi, no chyba że jest się Radnym z Łapsz Niżnych albo Wyżnych czy Klubu Sam. Gminy.
lans na siłę09:02, 30 lipca 2017
No cóż Wójt ze swoją świtą postanowił się bawić przez 4 lata za nasze pieniądze, nie licząc się zupełnie z odczuciami społeczeństwa,które mu zaufało oddając głos na niego w wyborach.Ze zdjęć widać kto się najlepiej bawił na tej imprezie ......Wójt ,Przewodniczący ,Radna Powiatowa ,Sekretarz Gm. ,Dyrektor GOKU .Słusznie stwierdzasz Miastowa jest to kompletna klapa ,kicz,kiszka ............Mam nadzieję,że jest to ostatnia wieczerza władzy w tym składzie.
miastowa19:15, 28 lipca 2017
Szału nie było. Byliśmy ze znajomymi ale jednogłośnie stwierdziliśmy że jak w latach wcześniejszych była to super impreza z mega klimatem tak teraz jest coraz gorzej zarówno sobota jak i niedziela. Bardzo chętnie jeździliśmy bo u nas tego mega klimatu brakowało ale teraz niewarto... kiszka
Górol12:02, 28 lipca 2017
gdzie nie przyjdziesz to grają Turnioki już to bokami wychodzi, taki lans na siłę
klientka08:48, 28 lipca 2017
Większego kiczu na głowie nie miałam
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas