Poniedziałek, 17 luty 2020, Imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 65
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 65
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 65
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 65
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 65
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 65
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Dobra
08.09.2017, 15:05 | czytano: 2022

Folkowe koszulki zawodników "Szarotek" mają zwolenników i przeciwników

Arch. Podhale24.pl

NOWY TARG. W sparingowym meczu z GKS Katowice hokeiści TatrySki Podhale wystąpili w folkowych koszulkach, zaprojektowanych z okazji gali mody Polki Folki przez Anetę Larysę Knap. Czy folkowe bluzy hokeistów "Szarotek" spodobały się kibicom? Zapytaliśmy o to w naszej sondzie. Znamy jej wyniki.

Pytanie brzmiało: czy podobają ci się folkowe koszulki, w których zagrali w meczu z GKS Katowice hokeiści TatrySki Podhale Nowy Targ?

Oto wyniki głosowania:

18.3% - Tak, to coś nowego.

58.3% - Nie, to nic oryginalnego.

23.5% - Mam mieszane uczucia. Z jednej strony są ładne, z drugiej razi mnie użycie kobiecych wzorów góralskich na męskich strojach.

Oddanych głosów: 115.

r/
najnowsze informacje
komentarze
arsen lupin00:17, 10 września 2017
Te koszulki to wyjątkowe ***
Op09:37, 9 września 2017
Co to za sonda . A GDZIE pytanie. NIE. Nie podobają mi się. HA ha ha Jak w ruskim dowcipie politycznym. Ocena władzy: Bardzo dobra,doskonała ,super doskonała. Czyli dobrobyt w kraju i zagrodzie.Sonda pokazała.HA ha ha.
.,.,.,.,.,.,22:18, 8 września 2017
Dobra zmiana :) dziękujemy wice burmistrz Asi dziękujemy Pani Rabczance za wydawanie naszych pieniędzy na głupoty:) miejmy nadzieję że kolejne zdjęcia na Fb i Instagram będą pani ładnie się lajkowac :) Pani Vice-burmistrz w Rabce jest na porządku dziennym brak Honoru?
Antoni21:33, 8 września 2017
Ale dlaczego nie są wyraźnie uwidocznione barwy klubowe? Nowoczesność nowoczesnością, ale wieloletnia tradycja zobowiązuje, bo przecież to także historia klubu!!!
com16:24, 8 września 2017
A jak mogło być inaczej skoro brakowało w sondzie odpowiedzi: "Nie, to totalny gniot".
ogar15:59, 8 września 2017
Oj zwolenników to tyle co kot napłakał. Ale przeciwników to istny bezmiar oceanów. Brzydkie są i tyle.
ja15:39, 8 września 2017
jak by grali z torebkami i w spódnicach to OK .
baciok@15:15, 8 września 2017
Ile kasy zostało wydane na taki badziewny projekt, Nie lepiej dać to dzieciom w młodszych grupach wiekowych. Zarządzie robicie z twardych chłopaków pośmiewisko. Ja to bym chciał wiedzieć ile Miasto i Klub dopłacił do tej imprezy. Może by któryś z Radnych zajął by się tym tematem
Żaneta Maorysa Blat15:15, 8 września 2017
Przy takim pytaniu w sondzie nie dziwi, że wynik nie jest inny.
Gdyby pytanie brzmiało normalnie, bez manipulacji na korzyść Larysy-Knap, wynik byłby taki jak komentarze w 2 artykułach o tym - słowem: ŻENADA.

Wystarczy posłuchać co w klubach sportowych na Podhalu o tym się mówi.
Szkoda, że daliście się złamać.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij