Środa, 23 czerwiec 2021, Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera
Zakopane i okolice
Clouds
22°
Wiatr: 4.68 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
21°
Wiatr: 5.508 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
22°
Wiatr: 4.356 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
20°
Wiatr: 3.924 km/h Wilgotność: 94 %
Clear
23°
Wiatr: 5.976 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
22°
Wiatr: 3.744 km/h Wilgotność: 82 %
19.10.2017, 19:27 | czytano: 3452

Drużyna Mistrzów w Niedzicy (zdjęcia)

Członkowie Drużyny Mistrzów odwiedzili jedną ze szkół w Niedzicy.

Pierwszym punktem kilkugodzinnego spotkania były warsztaty z psychologiem na temat stosowania używek, a szczególnie dopalaczy, ich wpływu na zdrowie człowieka.

Później swoją pasję zaprezentował mistrz Street Workout Maksym Riznyk. Swoją siłą i umiejętnościami zaczarował niedzickich uczniów, którzy razem z nim ćwiczyli i próbowali swoich sił w tej dyscyplinie sportowej. Ostatnim ogniwem spotkania z Drużyną Mistrzów był występ wokalny przeplatany z prelekcją rapera Romana Bosskiego. Młodzież była pod wrażeniem występu i prezentacji całej drużyny. Na koniec wszyscy zostali obdarowani autografami członków Drużyny Mistrzów.

DM to zespół ludzi, których ideą jest promowanie pozytywnych wartości, w tym również wartości patriotycznych i motywacji do rozwoju osobistego poprzez sport, muzykę, pasję a także edukacja i działania ukierunkowane na profilaktykę uzależnień, wykluczenia społecznego i negatywnych wzorców społecznych.

mat. nadesłany, opr. s/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij