Za nami piknik rowerowy w Maruszynie, a przed nami Szaflary Tour (zdjęcia) - podhale24.pl
Środa, 06 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Leontyny
Rabka Zdrój
Clouds
Wiatr: 1.512 km/h Wilgotność: 86 %
Snow
Wiatr: 1.872 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
Wiatr: 0.684 km/h Wilgotność: 83 %
Snow
Wiatr: 0.468 km/h Wilgotność: 84 %
Snow
Wiatr: 0.612 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
-3°
Wiatr: 1.44 km/h Wilgotność: 85 %
Jakość powietrza
330 %
Nowy Targ
130 %
Zakopane
80 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Zła
PM 10: 165 | 330 %
Zakopane
Umiarkowana
PM 10: 65 | 130 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 40 | 80 %
20.10.2017, 13:31 | czytano: 1747

Za nami piknik rowerowy w Maruszynie, a przed nami Szaflary Tour (zdjęcia)

Ostatni piknik rowerowy, który odbył się w Maruszynie, przyciągnął wielu miłośników dwóch kółek.

Fot. Michał Adamowski
Fot. Michał Adamowski
Celem imprezy było rozpowszechnianie aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu oraz promocja zasobów historycznych, krajobrazowych i kulturowych gminy. Podczas zabawy instruktorzy Fundacji 2 Koła przekazywali dzieciom wiedzę oraz techniki poprawnej jazdy na rowerze górskim na przygotowanych przeszkodach. Po szkoleniu przyszedł czas na rajd rowerowy. Trasa prowadziła przez rezerwat przyrody Skałka Rogoźnicka, gdzie odbył się wykład na temat danego obiektu geologicznego UNESCO. W zabawie wzięli udział nie tylko uczestnicy gminy ale także mieszkańcy wsi Podbiel. Celem imprezy była również integracja gminy Szaflary i wsi Podbiel, które są objęte programem Interreg.

Piknik rowerowy za nami, a przed nami kolejne wydarzenie rowerowe w gminie Szaflary. W niedzielę 22 października odbędzie się kolejna edycja zabawy z rowerem „Szaflary Tour”. To cykliczna impreza rowerowa w gminie Szaflary, promująca aktywny tryb życia zwłaszcza u najmłodszych. Tegoroczna edycja upłynie pod znakiem MTB i szkoleń dla dzieci na pumptracku. Uczestnicy zabawy będą mogli wziąć udział w zawodach po rowerowym torze przeszkód. Świeże powietrze, jazda na rowerze oraz okazja do wypracowania zasad zdrowego współzawodnictwa, czyli jednym słowem „Szaflary Tour”. Więcej na plakacie poniżej:oprac. r/ źródło: materiały prasowe, zdjęcia Michał Adamowski
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas