Zamknięta droga przez Bańską Niżną - podhale24.pl
Czarny Dunajec
Clear
18°C
Clear
19°C
Clear
18°C
Clear
19°C
Clear
18°C
Clear
15°C
Kartka z kalendarza
25.10.2017, 10:37 | czytano: 2281

Zamknięta droga przez Bańską Niżną

Dziś tj. w środę przez cały dzień od godz 6:00 do 21:00 zamkniętą będzie droga w Bańskiej Niżnej na odcinku od cmentarza w dół (800 m.) wraz ze skrzyżowaniem na ul. Topory.

Powodem zamknięcia drogi są roboty związane z położeniem nowej nawierzchni asfaltowej. Na miejscu wyznaczono objazdy i osoby, które kierują ruchem.

oprac. r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Co, gdzie, kiedy
Nie przegap!
13
06.2025
Nie przegap!
14
06.2025
Nie przegap!
07
06.2025
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Aplikacja mobilna
Obserwuj nas
czerwiec
6
Piątek
Imieniny:Dominiki, Norberta, Laurentego
Kliknij po więcej