Poniedziałek, 06 lipiec 2020, Imieniny: Dominiki, Gotarda, Agrypiny
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
16°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 82
Clouds
13°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 82
Clouds
17°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 82
Clouds
17°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 93
Rain
16°
Wiatr: 24.156 km/h Wilgotność: 78
Clouds
17°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 82
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
07.11.2017, 20:00 | czytano: 2213

Urząd Skarbowy w Nowym Targu zaprasza przedsiębiorców na szkolenia

zdj. Michał Adamowski

W związku z ogólnopolską akcją szkoleniową „Wtorki z JPK" organizowaną przez Ministerstwo Finansów i Krajową Administrację Skarbową (KAS), naczelnik Urzędu Skarbowego w Nowym Targu zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych w siedzibie urzędu przy ul.Parkowej 13 (sala konferencyjna - II piętro) we wszystkie wtorki listopada o godz. 13:00.

Temat szkolenia to Jednolity Plik Kontrolny (JPK_VAT) dla Mikroprzedsiębiorców. Jego celem jest zapoznanie podatników-mikroprzedsiębiorców, którzy rozliczają podatek VAT - z obowiązkiem wchodzącym od 1 stycznia 2018 r. do prowadzenia elektronicznej ewidencji VAT (rejestru sprzedaży i zakupów VAT) oraz przesyłania jej w wersji elektronicznej, jako Jednolitego Pliku Kontrolnego dla potrzeb VAT (JPK_VAT).

Szkolenie przeznaczone jest dla szerokiego kręgu osób i podmiotów: przedsiębiorców, księgowych, biur rachunkowych, doradców podatkowych, organizacji branżowych.

materiały prasowe, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Kasiek06:56, 8 listopada 2017
Świetnie wybrany czas wyświetlenia informacji, wtorek o 20-tej. W sam raz się zdąży na spotkanie ;)
Skała22:39, 7 listopada 2017
Bardzo dobry pomysł. Skoro MF nakłada pewien obowiązek, to urzędy skarbowe powinny pomóc to wdrożyć. Na marginesie, jednak jest to spore utrudnienie - dla większości mikroprzedsiębiorców prawdziwa rewolucja. Pewnie na tym znowu skorzystają biura podatkowe.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij