Wtorek, 15 październik 2019, Imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana
Jabłonka i okolice
Clear
16°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Clear
15°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Clear
15°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Clear
15°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Clear
16°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Clear
15°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
03.07.2018, 10:35 | czytano: 5412

Finał "Podhalańskiej Metamorfozy" (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

W hotelu Aries w Zakopanem miał miejsce finał „Podhalańskiej Metamorfozy”. Podczas gali efekty swojej 3,5 miesięcznej pracy pokazały dwie panie wybrane w połowie marca w castingu przeprowadzonym przez organizatorów. Obie kandydatki przeszły długą i ciężką drogę, by móc teraz cieszyć się efektami żmudnej pracy.

Organizatorami całego przedsięwzięcia były cztery lokalne firmy: ALLMEDICA, Fitness Factory, Salon fryzjerski Bogusław Salawa oraz Studio Glossy Marzena Balara, które wspólnie zadbały o przemianę finalistek oraz o galę finałową, na której panie mogły pochwalić się rezultatem końcowym.

Całe wydarzenie uświetnił występ Jagody Kret oraz pokaz marki LAVARD, w którym udział wzięły zwykłe kobiety. Organizatorzy do pokazu wybrali nieprofesjonalne modelki, ponieważ chcieli zwrócić uwagę na piękno ukryte w każdym z nas, w naszej różnorodności. Panie pokazały, że nie trzeba być profesjonalną modelką, by się dobrze czuć w swojej skórze i wystąpić na scenie.

Źródło: materiały prasowe, oprac. r/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
z miasta22:51, 3 lipca 2018
Mysle ze Panu prowadzacemu tez przydałaby sie metamorfoza, a dokladniej sposob w jaki ten Pan stoi. Pozdrawiam zdjecie numer 9
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij