Maszeruj, strzelaj, baw się! - podhale24.pl
Sobota, 13 lipca
Imieniny: Irwina, Margarety, Sary
Jabłonka
Clouds
21°
Wiatr: 4.968 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
22°
Wiatr: 6.264 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
26°
Wiatr: 3.996 km/h Wilgotność: 88 %
Rain
23°
Wiatr: 5.688 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
26°
Wiatr: 7.02 km/h Wilgotność: 89 %
Clouds
24°
Wiatr: 3.06 km/h Wilgotność: 89 %
Jakość powietrza
26 %
Nowy Targ
32 %
Zakopane
20 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 16 | 32 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 10 | 20 %
13.07.2018, 13:15 | czytano: 1545

Maszeruj, strzelaj, baw się!

14 lipca na terenie Ośrodka Biathlonowego Kościelisko-Kiry odbędą się VI Otwarte Mistrzostwa Polski w Biathlonowym Nordic Walking. Start - godz. 14.00.

- Lubisz dobra zabawę połączoną z aktywnością fizyczną? Chcesz  poczuć się jak prawdziwy biathlonista ? Masz ku temu okazję. Weź udział w  VI Mistrzostwach Polski w  w Biathlonowym  Nordic Walking - zachęcają organizatorzy. - Biathlonowy Nordic Walking to popularne „chodzenie z kijkami” wzbogacone elementem strzelania, rozgrywanym tak jak w trakcie zawodów biathlonowych – za każdy chybiony strzał na strzelnicy konieczne jest przejście rundy karnej.
Startujący w Mistrzostwach mają do pokonania 3 pętle po 1,5 km (dzieci 3 x 1 km), a pomiędzy nimi oddają 2 serie strzałów z pozycji leżącej do 11-centymetrowej tarczy. Za każdy nietrafiony strzał zawodnik musi pokonać dodatkowe 100 m rundy karnej. Przygotowaniem i ładowaniem karabinu zajmują się sędziowie biathloniści, zatem karabinu nie trzeba dźwigać ze sobą w trakcie marszu .

W zawodach , swoich sił może spróbować praktycznie każdy. Wystarczy znać technikę marszu nordic walking i nie bać się chwycić do ręki karabinka sportowego.

Organizator, Stowarzyszenie Rozwoju Turystyki w gminie Kościelisko, włącza się w gminne obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Przygotowuje w związku z tym niespodzianki. Dla zwycięzców są trofea na podium, a dla wszystkich zawodników wiele atrakcyjnych wartościowych nagród i upominków do wylosowania.
Zgłoszenia przyjmowane są online.

Regulamin, zgłoszenia, bieżące informacje na : www.turystykakoscielisko.pl i www.facebook.com/Koscieliskodlabiegaczy/.

Źródło: materiały prasowe, oprac. r/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas