Niedziela, 23 luty 2020, Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 40.68 km/h Wilgotność: 65
Clouds
Wiatr: 40.68 km/h Wilgotność: 65
Rain
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 87
Rain
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 40.68 km/h Wilgotność: 65
Clouds
Wiatr: 40.68 km/h Wilgotność: 65
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
23.07.2018, 17:23 | czytano: 1511

Witowiańska Watra (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

WITÓW. Potężna ulewa, która przeszła w niedzielę nad Witowem nie odstraszyła uczestników Witowiańskiej Watry, która już po raz osiemnasty odbyła się przy remizie OSP.

Impreza rozpoczęła się od tradycyjnego rozpalenia watry przez członków Związku Podhalan, pracowników Gminnego Ośrodka Kultury Regionalnej Kościelisko oraz przedstawicieli władz samorządowych ze starostą Piotrem Bąkiem na czele.

W programie imprezy znalazły się tradycyjne konkursy: strażacki, jedzenia bundzu, cięcia drewna tradycyjną piłą, był pokaz starych samochodów i pokaz pierwszej pomocy. Na scenie pod remizą zaprezentowały się zespoły regionalne z Dzianisza i Pienin oraz kapela zespół Zbóje.

pk/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
B. Czerstwa21:56, 23 lipca 2018
Niestety Tatrzańskie Wici padają jak wszystko w Pow. Tatrz. Choć może nie wszystko na wysokie nagrody jest !
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij