Poniedziałek, 24 luty 2020, Imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 74
Clouds
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 64
Clouds
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 64
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
04.08.2018, 10:39 | czytano: 978

Kolarskie Grand Prix Nowego Targu (zdjęcia)

Fot. Szymon Pyzowski

Na nowotarskim „Kole” po raz trzeci w tym roku odbyło się Kolarskie Grand Prix Nowego Targu.

Podobnie jak na dwóch poprzednich edycjach organizatorzy przygotowali dwa wyścigi tj. australijski (eliminacyjny) oraz główny (punktowy). 

Przedsmakiem prawdziwej kolarskiej rywalizacji był start licznie zgromadzonych dzieci, podzielonych na dwie kategorie wiekowe. Doceniając ich wielką chęć współzawodnictwa oraz wolę walki, każde z nich organizatorzy nagrodzili pamiątkowymi dyplomami, a najlepszych medalami.

Gdy do startu stanęli seniorzy, swoje zmagania rozpoczęli od wyścigu australijskiego. Po nim rozegrany został wyścig główny (punktowy), w którym walka była jeszcze bardziej zacięta, gdyż zdobyte punkty wliczane są do klasyfikacji generalnej.  Dla zwycięzców przygotowano dyplomy, puchary i drobne upominki.

sp/ zdjęcia Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij