Piątek, 19 październik 2018, Imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita
Rabka Zdrój i okolice
przewaga chmur
14°
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 84%
przewaga chmur
15°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 73%
przewaga chmur
14°
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 84%
pochmurno
15°
Wiatr: 1.4 km/h Wilgotność: 81%
przewaga chmur
14°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 85%
pochmurno
13°
Wiatr: 2.1 km/h Wilgotność: 73%
10.08.2018, 17:28 | czytano: 1085

Kolarze na trasie

Fot. Robert Miśkowiec

BUKOWINA TATRZAŃSKA. Za uczestnikami siódmego etapu Tour de Pologne połowa trasy. Za około dwie godziny okaże się, kto wygra etap i cały wyścig.

Drogi w rejonie Bukowiny Tatrzańskiej nadal są zamknięte. Przed kolarzami jeszcze jedna 68-kilometrowa pętla przez m.in. Jurgów, Rzepiska, Trybsz, Gronków, Bór, Bańską, Leszczyny, Biały Dunajec i Gliczarów.r/
najnowsze informacje
komentarze
Kajka18:52, 10 sierpnia 2018
Czemu, co po niektórzy piszecie po fladze? Przecież flaga to symbol państwowy, który wymaga szacunku. Nie rozumiem takich osób, które to robią..
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
wybory samorządowe
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij