Sobota, 17 kwiecień 2021, Imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 90
Clouds
Wiatr: 5.292 km/h Wilgotność: 85
Clouds
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
04.09.2018, 16:07 | czytano: 2562

II Turniej Piłkarski o Puchar Przechodni Związku Podhalan. Maruszyna najlepsza (zdjęcia)

W Łopusznej został rozegrany Góralski Mundial, czyli II Turniej Piłkarski o Puchar Przechodni Związku Podhalan, zorganizowany przez łopuszniański oddział Związku Podhalan.

Z powodu złej pogody mecze turniejowe zostały rozegrane na hali sportowej przy Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Łopusznej.

W Turnieju wzięło udział pięć drużyn z Oddziałów Związku Podhalan z Maruszyny, Ostrowska, Harklowej, Nowego Targu i Łopusznej. Łącznie rozegrano 7 meczy, w których strzelono aż 54 bramki.

Najstarszym Zawodnikiem Turnieju został Krzysztof Kuranda ze ZP oddział Nowy Targ. Królem strzelców turnieju został Krzysztof Strzęp ze ZP oddział Maruszyna z dorobkiem 6 bramek.

Najlepszym Zawodnikiem turnieju została Jarosław Kozieł ze ZP oddział Ostrowsko. Najlepszym Bramkarzem Turnieju został Daniel Kolasa ze ZP oddział Harklowa.

Wygrał oddział z Maruszyny, który w nagrodę otrzymał puchar. Będzie on ich własnością aż do przyszłorocznego turnieju. Drugie miejsce zajął oddział z Łopusznej, trzeci z Ostrowska.

Sędziowie turnieju: Andrzej Klamerus, Michał Buła.

Każda drużyna otrzymała również pamiątkowy dyplom za udział.

Organizatorzy dziękują dyrektor Dorocie Chowaniec za udostępnienie hali na turniej, Kole Gospodyń Wiejskich z Łopusznej za przygotowany poczęstunek oraz sponsorom, którzy zechcieli wesprzeć organizację turnieju.

Źródło: organizatorzy, oprac. r/ fot. Zbigniew Krauzowicz
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
widz14:09, 6 września 2018
chłopaki grali i bronili świetnie
danka furmanka22:01, 4 września 2018
trza chlopom pogratulowac ,dobrze grali,, tfu ale grała
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij