Wtorek, 07 lipiec 2020, Imieniny: Estery, Metodego, Kiry
Rabka Zdrój i okolice
Rain
11°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 87
Rain
11°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 87
Rain
11°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 87
Rain
15°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 71
Rain
11°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 87
Rain
12°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
23.09.2018, 17:26 | czytano: 963

Rowerowe zawody Joy Ride na Harendzie (zdjęcia)

zdj. Marcin Szkodziński

Trzydniowe zawody przyciągnęły rekordową ilość zawodników do Zakopanego. Każdy dzień, to także inny wyjątkowy wyścig.

– W piątek, w KÄRCHER Dual Slalom wystartowało 160 zawodników, czyli zdecydowanie więcej niż rok temu. W zjazdach startuje ponad 220 osób. Najbardziej cieszy fakt, że startują całe rodziny, czyli pan, pani i młoda latorośl – mówi Szymon Syrzistie, Joy Ride.

Piątkowy wieczór zawodnicy spędzili na zmaganiach w jeździe równoległej, w której wygrywał zawodnik, który jako pierwszy minął linię mety.

W sobotę od rana zawodnicy trenowali zjazdy, aby po zachodzie słońca rywalizować w jedynych w Polsce nocnych zjazdach Downhill. Przed finałami zjazdów odbyły się konkury na najlepszy skok oraz najlepsze przebranie zawodników.

Niedziela, to także moc atrakcji i wyjątkowy na skalę świata wyścig bez łańcucha. - Zawodnicy będą jechać jak sama nazwa wskazuje bez napędu. Wygrywa oczywiście ten, kto zjedzie najszybciej. Jest to konkurencja, w której liczą się umiejętności techniczne, czyli jak będą hamować, to też nie będą mieli jak przyspieszyć. Ten kto wykona najbardziej płynny przejazd, ten wygrywa – zaznacza Szymon.

ms/ zdj. Marcin Szkodziński
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij