Piątek, 07 maj 2021, Imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy
Nowy Targ i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 29.628 km/h Wilgotność: 62
Clouds
11°
Wiatr: 29.628 km/h Wilgotność: 62
Clouds
12°
Wiatr: 29.628 km/h Wilgotność: 62
Clouds
15°
Wiatr: 35.172 km/h Wilgotność: 58
Clouds
13°
Wiatr: 10.224 km/h Wilgotność: 67
Clouds
11°
Wiatr: 29.628 km/h Wilgotność: 62
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
25.09.2018, 13:00 | czytano: 4668

Rekordowy szczupak złowiony podczas Pucharu Wójta Gminy Czorsztyn

Zawody o Puchar Wójta Gminy Czorsztyn 2018 już za nami. Na starcie pojawiły się same mocne charaktery, którym sobotni ziąb i deszcz nie był straszny.

Pierwszego dnia pogoda była najsłabszym zawodnikiem - silny wiatr, duże "bałwany" na wodzie Jeziora Czorsztyńskiego sprawiły, że większość ekip ulokowała się w zatoczkach, warunki były trudne więc i zgłoszonych ryb było niewiele.

Drugi dzień rozpoczął się zdecydowanie lepiej - tafla na wodzie, możliwość stania na kotwicy, dzięki temu każda ekipa zaliczyła kontakt z miarową rybą, sandacze od świtu zdecydowanie lepiej współpracowały, a Marcin Haś złowił rekordowo dużego, bo liczącego aż 115 cm szczupaka.

Klasyfikacja końcowa Pucharu Wójta Gminy Czorsztyn 15-16.09.2018

Największy Sandacz: Jacek Grzeszczyk
Największy Szczupak: Marcin Haś
Największy Okoń: Tomasz Golonka

Pucharu Wójta Gminy Czorsztyn trafił do Jacka Grzeszczyka

Organizatorzy za udział i ducha walki dziękują wszystkim uczestnikom zawodów: Damian Dudrak, Krzysztof Hlawacz, Grzegorz Bednarczyk, Krzysztof Łukaszczyk, Kamil Zacher, Andrzej Duda, Bogdan Tota, Łukasz Karelus, Stanisław Bieleni, Marcin Haś, Radomir Kudzia, Paweł Śpiewak, Krzysztof Pierwoła, Łukasz Wróblewski, Jarek Jonkisz, Jacek Grzeczyk, Grzegorz Belka, Wiesław Szafran, Paweł Zagrobelny, Tomasz Golonka, Kamil Nowak, Marek Mazur, Janusz Błaszczak, Grzegorz Rutkowski, Mikołaj Zarzycki, Marcin Poręba, Piotr Boruch, Lesław Śmiertka, Ryszard Gunka, Jarosław Krzysiek, Sławomir Zając, Grzegorz Śmiech, Marcin Cebula, Tomasz Cebula, Mariusz Poradzisz, Grzegorz Pietrzak, Mateusz Mistal, Grzegorz Knap, Krzysztof Cięciwa, Piotr Duda oraz Piotr Ślęzak.

mat. prasowe / Piotr Ślęzak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Stary moczykij14:02, 26 września 2018
Podziękowania dla organizatorów z prężnego koła 6 nad Zalewem!Fajna impreza cześć kasy z zawodów oczywiście pójdzie na zarybienie mętnookim.Dzięki takim ludziom i sponsorom ryby w jeziorze nie zabraknie i panowie więcej kontroli ,bo kłusole nie śpią!Tylko dzięki ludziom z pasja i sercem można będzie co roku cieszyć sie wędkarskimi OKAZAMI.Podziękowania dla wszystkich, b.t.
Wędkarz22:59, 25 września 2018
Pan Piotr Ślęzak jest najlepszy dlatego też jemu należą się szczególne podziękowania!
Hucho19:03, 25 września 2018
Obecnie najlepsze zawody wedkarskie na zbiorniku Czorsztyńskim.
n18:43, 25 września 2018
Współpracujące sandacze, to pewno największa atrakcja tych wód ;-)
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij