Niedziela, 24 luty 2019, Imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy
Szczawnica i okolice
przewaga chmur
-9°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 83%
przewaga chmur
-10°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 81%
przewaga chmur
-7°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 80%
przewaga chmur
-7°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 80%
przewaga chmur
-6°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 72%
pochmurno
-9°
Wiatr: 0 km/h Wilgotność: 83%
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Umiarkowana
10.10.2018, 13:27 | czytano: 1150

List. Skate park w opłakanym stanie

Arch. Podhale24.pl

- Jeżdżę na deskorolce, jak wiele innych osób w Nowym Targu. Nasz skatepark jest jednak po prostu w opłakanym stanie - pisze w liście do redakcji nasz Czytelnik.

- Ciężko się po nim jeździ, a asfaltowa nawierzchnia szybko niszczy sprzęt. Niby było coś o nowym skateparku, a nadal nic nowego nie słychać w tym temacie. Wiele innych miast nawet mniejszych ma dużo lepsze skateparki np. Rabka-Zdrój albo niedawno wybudowany skatepark w Maniowach. Czemu w Nowym Targu nie dzieje się nic w kierunku budowy nowego skateparku, a w innych miastach budują nowoczesne betonowe skateparki? Miejsce na niego jest, chociażby w parku miejskim. Nowy skatepark pozwoli rozwijać się młodym osobom jeżdżącym na deskorolkach, bmx lub rolkach wyczynowych. Pozwoli także dzieciom na naukę jazdy w lepszych warunkach. Dużo ludzi narzeka na deskorolkarzy jeżdżących po mieście, ale gdzie mają jeździć jeśli skatepark jest zepsuty - kończy.

O problemie pisaliśmy też latem w artykule pt. "To już chyba koniec skate parku przy al. Solidarności "

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
opzz23:54, 10 października 2018
Skate park niszczeje nie sam od siebie ale raczej przez użytkowników, którzy nie potrafią uszanować tego co dostali w prezencie
siwe uocka corne brwi19:10, 10 października 2018
Zamiast na muzeum drukarstwa, które bedzie stało i świeciło pustkami, albo na tą obrzydliwą rzeźbę z rynku, to nie mogli dać na miejsce do uprawiania sportu dla młodzieży, jakim jest właśnie np. ten skatepark? Wyszłoby pewnie taniej i jeszcze by troche "w skarbonce" zostało, a dzieciaki by sie cieszyły... No ale po co, lepiej wystawić jednego i drugiego molocha, i leczyć tym swoje kompleksy...
Ramp16:53, 10 października 2018
Skate park niszczeje, lodowisko niszczeje, MOK niszczeje. Watycha żyje mrzonkami a nawet nie jest w stanie utrzymać w porządku tego co jest.
pnt14:30, 10 października 2018
podobno ma byc zakupiona jakas nowa rampa na niego chyba jesli nie ma innego w nt
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij