Piątek, 26 kwiecień 2019, Imieniny: Marzeny, Klaudiusza, Marceliny
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
26°
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 37
Clouds
25°
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 37
Clouds
26°
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 37
Clear
26°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 31
Clouds
26°
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 37
Clouds
24°
Wiatr: 29.52 km/h Wilgotność: 37
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
07.11.2018, 20:20 | czytano: 1265

Podziękowania na hojność

zdj. organizatora

Nowotarska Grupa Mieszkańców "PAMIĘĆ" i Podhalańska Grupa Rekonstrukcji Historycznych "BŁYSKAWICA" składa ogromne wyrazy wdzięczność za wielki dar ofiarności jaki nowotarżanie i nie tylko, również goście odwiedzający nasz cmentarz w dniach 2-4 listopada 2018 r. złożyli do puszek RODACY - BOHATEROM.

- Zebraliśmy 9 488,62 zł. Kwota ta pozwoli w znacznej mierze wykonać wiele niezbędnych prac w kaplicy bł. ks. Michała Sopoćki, spowiednika i ojca duchownego siostry Faustyny Kowalskiej. Fundatora obrazu Jezusa Miłosiernego "Jezu Ufam Tobie". W wakacje PGRH "BŁYSKAWICA" będzie brała udział w pracach rekonstrukcyjnych. O postępie prac będziemy informować. Jeszcze raz składamy podziękowania za każdy grosz wrzucony do puszek, dobre słowo, wyrazy wsparcia, i modlitwę jaką mieszkańcy ofiarowali za naszych rodaków na wschodzie do naszych podziękowań dołącza się również Stowarzyszenie Odra - Niemen organizator ogólnopolskiej zbiórki RODACY - BOHATEROM - informuje w imieniu organizatorów zbiórki Jadwiga Nieckarz.

opr. s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij