Wtorek, 22 wrzesień 2020, Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima
Nowy Targ i okolice
Clear
22°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 46
Clear
24°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 46
Clear
23°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 46
Clear
25°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 36
Clear
24°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 46
Clear
22°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 46
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
18.11.2018, 15:00 | czytano: 1104

Wystawa patriotyczna w PCK (zdjęcia)

W Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu odbył się wernisaż, na którym zaprezentowane zostały prace plastyczne nagrodzone w XXIII Powiatowym Konkursie Plastycznym ”Niepodległość”.

Instruktor artysta-plastyk pan Leszek Pustówka powiedział, iż tegoroczny konkurs miał bardzo wysoki poziom - różnorodność zastosowanych technik plastycznych i emocjonale podejście do teamtu oraz widoczną selekcję prac w etapie szkolnym.

Nagrody i wyróżnienia wręczał najlepszym starosta Krzysztof Faber. Starosta pogratulował licznie zebranym młodym artystom, ich opiekunom i nauczycielom, oraz instruktorom znakomitych prac, podkreślając to, jak ważne jest krzewienie wśród młodego pokolenia świadomości historycznej i odpowiednie podejście do tradycji i historii swojego narodu.

Uroczystość uświetniły swoim występem maluszki z Przedszkola Niepublicznego Zgromadzenia Sióstr Serafitek  z Nowego Targu, które odśpiewały pieśni patriotyczne oraz młodzi artyści z pracowni muzycznej z Powiatowego Centrum Kultury wraz z instruktorem Piotrem Kretem.

Źródło: PCK Nowy Targ, oprac. r/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij