Sobota, 25 maj 2019, Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Jabłonka i okolice
Fog
10°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 93
Fog
10°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 93
Fog
10°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 93
Fog
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Fog
11°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 93
Fog
10°
Wiatr: 18.36 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
07.12.2018, 10:41 | czytano: 707

Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich wśród laureatów konkursu na najatrakcyjniejsze produkty turystyczne

zdj. mat. prasowy

Po raz kolejny Polska Organizacja Turystyczna wyłoniła laureatów konkursu na atrakcyjne, nowatorskie i przyjazne produkty turystyczne w naszym kraju. Wśród 13 –stu wytypowanych laureatów znaleźli się także flisacy pienińscy.

"Cieszę, że z roku na rok poziom zgłoszeń jest coraz wyższy i mamy coraz więcej do zaoferowania zarówno turystom krajowym, jak i odwiedzającym nasz kraj gościom zza granicy. Konkurs, poza promocją nagrodzonych atrakcji, jest także formą docenienia ciężkiej pracy pasjonatów, którzy je tworzą” – mówił Witold Bańka, minister sportu i turystyki podczas gali, która miała miejsce w hotelu Renaissance Warsaw Airport.

Wyróżnione w konkursie produkty turystyczne, w tym Spływ Przełomem Dunajca oznaczone zostały Certyfikatem POT 2018, który w imieniu Polskiego Stowarzyszenia Flisaków Pienińskich odebrał prezes Jerzy Regiec.

Wszystkie certyfikowane produkty turystyczne są objęte programem promocyjnym Polskiej Organizacji Turystycznej. Certyfikaty POT mogą otrzymać następujące produkty turystyczne: wydarzenie cykliczne, pakiet usług turystycznych – impreza turystyczna, obiekt, szlak, miejsce – obszar. Posiadanie Certyfikatu POT jest cenną nagrodą – prestiżowo
i wizerunkowo. Posiada też wartości praktyczne. Podnosi rangę produktu turystycznego, wzmacnia jego pozycję w oczach klientów.

„Spływ Przełomem Dunajca to niemal symbol i jedna z największych atrakcji turystycznych naszego regionu. Cieszę się, że został doceniony i wyróżniony w konkursie, którego celem jest pokazanie najatrakcyjniejszych miejsc turystycznych na mapie Polski. Gratuluję Polskiemu Stowarzyszeniu Flisaków Pienińskich na rzece Dunajec dużego wyróżnienia" - podsumowuje wójt Gminy Czorsztyn – Tadeusz Wach.

opr. Aneta Markus
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Tyn co wiy22:05, 8 grudnia 2018
Widzis Janek nima cie i sie dziejy. Ale jak ześ lubiył się kwolić tak dalyj się kwolis. Cudzom robotom !
brawo Janek16:35, 8 grudnia 2018
Praca Jana Sienkiewicza przynosi efekty
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij