Środa, 26 czerwiec 2019, Imieniny: Jana, Pawła, Miromira
Nowy Targ i okolice
Clear
17°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Fog
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Fog
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Fog
19°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 94
Clear
18°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Clear
15°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
07.01.2019, 17:31 | czytano: 2638

Piękna zima na Kasprowym Wierchu (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

TATRY. Po kilku dniach opadów śniegu, doczekaliśmy się dziś okna pogodowego. Temperatura spadła, na niebie wreszcie pojawiło się słońce.

Bajkowe warunki panowały dziś na Kasprowym Wierchu. W górach obowiązuje czwarty stopień zagrożenia lawinowego i zdecydowanie odradzane są wędrówki w wyższe partie gór, na Kasprowy można dziś było wyjechać koleją linową, aby z tarasu zobaczyć zapierające dech w piersiach widoki.

Choć na Kasprowym Wierchu pokrywa śnieżna sięga już prawie 2,5 metrów, wyciągi narciarskie na Gąsienicowej i Goryczkowej są nieczynne. Miłośnicy białego szaleństwa muszą poczekać na poprawę warunków bezpieczeństwa w górach.

pk/zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
mn11:02, 8 stycznia 2019
do kot:
Bo Austriacy, Włosi i Francuzi mają wielkie Alpy a nie tak jak my maleńkie Tatry, które można zajeździć i zadeptać.
Polecam porównanie powierzchni tychże.
kot17:45, 7 stycznia 2019
Czemu Austriacy, Włosi, Francuzi i reszta świata potrafi wykorzystać potencjał gór które mają a My Polacy "NIE" ? aż się prosi o sieć wyciągów czy tzw. aplincenter ?...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij