Sobota, 23 marzec 2019, Imieniny: Oktawiana, Pelagii, Zbisława
Zakopane i okolice
Clear
Wiatr: 3.312 km/h Wilgotność: 75
Clear
Wiatr: 3.312 km/h Wilgotność: 75
Clear
Wiatr: 3.492 km/h Wilgotność: 94
Clear
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 52
Clear
Wiatr: 3.312 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Umiarkowana
12.01.2019, 14:06 | czytano: 978

20 kilometrów tras biegowych w gminie Czarny Dunajec

Fot. UG Czarny Dunajec

Gmina Czarny Dunajec przygotowała trasy do narciarstwa biegowego. Prowadzą po Szlaku Wokół Tatr oraz łączących się z nim pętlach.

Tegoroczna zima obfitująca w opady śniegu pozwoliła po raz pierwszy na zimowe wykorzystanie Szlaku, powstały malownicze trasy biegówkowe, w tym również w terenach leśnych.

Trasy przebiegają od Czarnego Dunajca do Podczerwonego, trwają pracę nad połączeniem ich z Chochołowem (rejon mostu przy remizie). Łącznie do dyspozycji będzie ponad 20 km tras.

Biegówkowe szlaki w porozumieniu i na zlecenie gminy Czarny Dunajec przygotowała spółka Chochołowskie Termy.

Źródło: UG Czarny Dunajec, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Ewa22:53, 14 stycznia 2019
super
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij