Piątek, 24 maj 2019, Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny
Szczawnica i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 87
Mist
10°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 87
Mist
11°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 87
Mist
11°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 93
Clouds
11°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 87
Clouds
10°
Wiatr: 24.12 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
28.01.2019, 17:00 | czytano: 1738

Nowe trasy biegowe na Zadziale

Wyjątkowo śnieżna zima sprawiła, że entuzjaści biegówek mają powody do radości. Nie dość, że świetne warunki panują na dotychczasowych trasach w Nowym Targu, Czarnym Dunajcu, Chochołowie, Obidowej czy w Białce Tatrzańskiej, to jeszcze ciągle pojawiają się nowe propozycje.

Na popularnym nowotarskim Zadziale właściciele stacji wytyczyli i utrzymują kilku kilometrową trasę, która prowadzi szczytem Działu, a od górnej stacji wyciągu wiedzie w dół w okolice Szpitala, do ulicy Słonecznej. Każdy może skorzystać z nowych tras, czy to zaczynając od dołu, czy też od strony górnej stacji. Trasa pozwala też klasycznym narciarzom korzystającym z wyciągu Zadział zjechać po nartach ze szczytu wprost do miasta - bez odpinania nart dostać się można aż do ul. Kowaniec.Przygotowując trasę kilka dni temu operator ratraka w pośrodku pól pomiędzy szpitalem a górną stacja wyciągu Zadział natknął się pod śniegiem na porzuconą deskę snowboardową. Nie wiadomo kto mógł zgubić sprzęt w takim miejscu, ale na wszelki wypadek sprawdzono nawet rejestr policji, pod kątem zaginionych snowboardzistów. W każdym razie, jeśli ktoś zgubił deskę w tej okolicy może odebrać ją na stacji narciarskiej Zadział.

red/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij