Piątek, 19 lipiec 2019, Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława
Nowy Targ i okolice
Fog
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Fog
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Fog
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Fog
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Fog
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Fog
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
30.01.2019, 18:03 | czytano: 1171

Amazonki namawiają kobiety do badań na raka piersi

Stowarzyszenie Podhalańskie Amazonki przekonuje kobiety, że warto robić badania na raka piersi. Na najnowszym plakacie, który ma do tego zachęcać, do badań namawiają górale.

6 lutego o godz. 9.20 amazonki organizują pogadankę na ten temat dla młodzieży z I LO w Nowym Targu.

- Musimy się badać regularnie, bo wcześnie rozpoznany nowotwór jest uleczalny i nie jest śmiertelną chorobą, a jedynie przewlekłą. Namawiamy panie do korzystania z nowoczesnej diagnostyki w trosce o swoje zdrowie, a władze na każdym szczeblu prosimy o udostępnienie wszelkich możliwych badań kobietom - apeluje Ewa Palider ze Stowarzyszenia Podhalańskie Amazonki.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
helena20:37, 2 lutego 2019
@pustak, a ja na przykład kompletnie nie rozumiem Twojej aluzji. Napisz konkretnie, jeśli masz coś do powiedzenia.
pustak21:59, 31 stycznia 2019
@ podhalańskie amazonki:
Żadne badania nie są całkowicie bezpieczne. A z rakiem piersi jest trochę tak jak z prowadzeniem walki ze średniowiecznym wielogłowym smokiem - ścinać pojedynczą głowę smokowi jest bardzo widowiskowe i efektowne, ale na to miejsce zaraz nowa głowa odrasta. Dopiero trzeba osuszyć i oczyścić bagna, które dają pożywkę smokowi (mam nadzieję że moja aluzja jest zrozumiała).
podhalanskie amazonki11:37, 31 stycznia 2019
Jakich autorytetów litości a rezonans magentyczny piersi też jest be ale kręgosłupa już ok . polecam portal amazonki.net tam rzetelne informacje od specjalistów
pustak21:10, 30 stycznia 2019
Zdaniem wielu autorytetów z dziedziny medycyny te badania wręcz czasami powodują raka. Niech Was Bóg broni i zachowa przed tymi badaniami!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij