Niedziela, 25 sierpień 2019, Imieniny: Ludwika, Luizy, Patrycji
Zakopane i okolice
Clouds
27°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 54
Clouds
26°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 54
Clouds
29°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 54
Clear
27°
Wiatr: 16.56 km/h Wilgotność: 57
Clouds
30°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 54
Clouds
30°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 54
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
03.02.2019, 11:41 | czytano: 1096

IX Memoriał Emila Kowalczyka (zdjęcia)

zdj. Andrzej Habina

W sobotę w Lipnicy Wielkiej odbyła się kolejna edycja Memoriału Emila Kowalczyka w biegach narciarskich. Mimo roztopów i wietrznej pogody w zawodach wzięło udział wielu zawodników.

Pod Babią Górę przed południem zjechało około 160 narciarzy. Wśród nich, oprócz Lipniczan, byli mieszkańcy Nowego Targu, Jabłonki, Pyzówki, Spytkowic, Zakopanego, Skomielnej Białej, Kielc, Sromowców Niżnych, Bukowiny-Osiedla, Gliwic, Rogoźnika, Ciśca, Zubrzycy Dolnej, Żywca i Zabrza oraz grupka naszych paraolimpijczyków.

W tamtym roku z powodu braku śniegu organizatorzy byli zmuszeni do odwołania Memoriału. Tym razem jednak na Orawie białego puchu jest aż nadto.

Medale i pamiątkowe dyplomy wręczyli: wójt gminy Lipnica Wielka Mateusz Lichosyt, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 im. dra Emila Kowalczyka w Lipnicy Wielkiej Bożena Marcinek oraz kierownik zawodów Andrzej Buroń.

tekst i zdj. Andrzej Habina
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Ewa16:32, 3 lutego 2019
Odmiana: Sromowce, Sromowice....
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij