Piątek, 28 luty 2020, Imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla
Jabłonka i okolice
Snow
-0°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Snow
-0°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 95
Clouds
-0°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 95
Snow
-0°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Snow
-1°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
23.02.2019, 19:48 | czytano: 953

Puchar Zakopanego w wersji dla młodych narciarzy (zdjęcia)

zdj. Marcin Szkodziński

ZAKOPANE. W tym roku Puchar Zakopanego połączony był z dziecięcym Pucharu Zakopanego. Wszystkie cztery edycje wliczane są w punktację Szkolnej Ligi Sportów Zimowych.

Jak mówi dyrektor MOSIR - połączenie zawodów da dorosłych i dzieci będzie sukcesem, gdy na starcie stanie 300 dzieci.

- Mamy kategorie od klasy 1 do 8 szkoły podstawowej, więc tych kategorii było dosyć dużo. Sklasyfikowaliśmy ok. 130 dzieciaków, więc jest postęp, ta liga się rozwija i ze startu na start jest coraz więcej dzieci. Natomiast my chcemy, by ten udział był kilkuset osobowy, żeby te dzieci mogły startować i się cieszyć sportem i nartami. Ta formuła jest fajna, bo mogą przyjechać dzieci z rodzicami i startują często na tych samych trasach. Można więc porównać czasy i myślę, że zabawa jest i oby tak było dalej - mówi Leszek Behounek i zaprasza za rok.

Przypomnijmy, tegoroczna 6. Edycja Pucharu Zakopanego wraz z XLII Szkolną Ligą Sportów Zimowych rozegrana została na trzech stokach zakopiańskich, dzięki współpracy z Ośrodkiem Narciarsko-Rekreacyjnym Harenda, Stacją Narciarską Szymoszkowa i Kasprowym Wierchem

ms, s/ zdj. Marcin Szkodziński
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij