Piątek, 15 listopad 2019, Imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii
Szczawnica i okolice
Clouds
12°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Clouds
11°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Clouds
12°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Mist
12°
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 93
Clouds
13°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Clouds
13°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
29.03.2019, 15:54 | czytano: 1593

Szkolenie w zakresie autoratownictwa wspinaczkowego i jaskiniowego

zdj. Grupa Podhalańska GOPR/ FB

Grupa Podhalańska GOPR poinformowała o kolejnych otwartych warsztatach organizowanych w ramach obchodów jubileuszu 65-lecia swojego powstania.

"Ideą przewodnią warsztatów jest tzw. autoratownictwo, czyli pomoc partnerska, która może zostać udzielona przez współtowarzyszy zanim dotrą profesjonalne służby. Tematyką dwóch kolejnych warsztatów będzie autoratownictwo wspinaczkowe oraz autoratownictwo jaskiniowe. Zajęcia odbędą się 18 maja br. w kamieniołomie na Górze Wdżar w Kluszkowcach" - informują organizatorzy

Zapisy ruszą za 2-3 tygodnie. "Prosimy śledzić profil naszej strony, bo z uwagi na charakter warsztatów liczba miejsce będzie ograniczona" - przypominają ratownicy.

Partnerami tej edycji warsztatów są: Pomoc to Moc - społeczna odpowiedzialność PZU, Polar Sport oraz AMC Petzl.pl.

s/
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij