Piątek, 19 lipiec 2019, Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława
Szczawnica i okolice
Fog
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Fog
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Fog
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Fog
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 93
Fog
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Fog
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
08.04.2019, 15:09 | czytano: 1039

Parkometr i paczkomat pod supermarketem w Kościelisku

Właściciel marketu Rajski w Kościelisku poszedł w ślady zakopiańskich sklepów sieci "Biedronka". Na parkingu pojawił się parkomat. Pierwsze 75 minut jest bezpłatne, za kolejne godziny trzeba już zapłacić 2 zł.

Powodem wprowadzenia takiego rozwiązania jest duża liczba samochodów zostawianych na parkingu sklepu przez turystów i okolicznych mieszkańców.

Klient, który ma prawo do bezpłatnego parkingu, musi wpisać do terminalu znajdującego się wewnątrz sklepu numer rejestracyjny samochodu.

Razem z parkomatem na terenie parkingu zainstalowany został również paczkomatu Inpostu. Mieszkańcy Kościeliska po odbiór paczek nie będą już musieli jeździć do Zakopanego.pk/zdj. Piotr Korczak
najnowsze informacje
komentarze
Maciek16:38, 8 kwietnia 2019
To super posunięcie, szczególnie w zimie, gdy zaparkowane na noc samochody utrudniały właściwe odśnieżanie, a także w lecie, gdy turyści i miejscowi pozostawiali auta. Kupujący nie mieli wówczas gdzie zaparkować.
A nawiasem mówiąc ten sklep to strzał w dziesiątkę. Dowodem tego może być ilość kupujących w minionym sezonie świąteczno-noworocznym oraz w czasie ferii zimowych. Ale też obsługa jest bardzo sprawna i uprzejma.
I tak trzymać dalej drogie Panie! ! ! Pozdrawiam.
Kazku w kasku16:23, 8 kwietnia 2019
Ten system obowiazuje już dawno w miastowym Lewiatanie.
miejscowy15:16, 8 kwietnia 2019
I dobre podejście, bo tak w sezonie jedziesz na zakupy i nie ma gdzie zaparkować a auta stoją cały dzień bo ktoś sobie w góry poszedł...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij