Środa, 12 sierpień 2020, Imieniny: Klary, Lecha, Hilarii
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
16°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
17°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 2
Clouds
16°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
18°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88
Clouds
16°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Clouds
15°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
13.04.2019, 12:08 | czytano: 1175

"Kreatywny Dzień z Jajem" (zdjęcia)

Fot. Szymon Pyzowski

W Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym w Nowym Targu już po raz czwarty odbyła się akcja Fundacji im. Adama Worwy pn. „Kreatywny Dzień z Jajem”.

W warsztatach tworzenia pisanek techniką decupage wzięli udział artyści, leśniczy, policjanci, hokeiści, przedstawiciele mediów i Fundacji im. Adama Worwy. Wraz z nimi w to dzieło zaangażowali się podopieczni nowotarskiego Zakładu Opiekuńczo- Leczniczego z opiekunami, a na wszystkich czekał poczęstunek.

Wśród gości nie zabrakło 13-letniego Karola, wiernego kibica Szarotek i członka Fundacji. Możliwość pobycia wraz z ulubionymi hokeistami Marcinem Koluszem, Jarkiem Różańskim i Krzysztofem Zapałą sprawiła mu wielką radość.
Dla starszych pacjentów udział w wiosennych warsztatach okraszonych dobrym humorem i miłym poczęstunkiem, z pewnością był odskocznią od codzienności.

We wtorek kolorowe pisanki zostaną wylicytowane w Ratuszu, a kwota uzyskana zasili Fundacje im. Adama Worwy.

sp/ zdj. Szymon Pyzowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij