Wtorek, 15 październik 2019, Imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana
Rabka Zdrój i okolice
Clear
16°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Clear
15°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Clear
15°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Clear
15°
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 93
Clear
16°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Clear
15°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 76
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
27.04.2019, 12:39 | czytano: 908

Koncert Michała Przerwy-Tetmajera na inaugurację Wiosny Jazzowej w Zakopanem (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

Konferencją w hotelu Aries rozpoczęła się tegoroczna Wiosna Jazzowa w Zakopanem. Po krótkim przedstawieniu założeń tegorocznej imprezy i planów kulturalnych miasta na najbliższy długi weekend, uczestnicy wysłuchali koncertu Michała Przerwy-Tetmajera.

Organizatorzy festiwalu zapraszali do uczestniczenia we wszystkich tegorocznych koncertach, których jest aż 27. Wszystkie będą miały miejsce w czasie długiego weekendu, od dziś do 4 maja.

- Ciesze się, że w tym roku udało się podjąć współpracę z lokalnym biznesem, czego owocem jest projekt Jazzowe Zakopane - koncerty, które odbywają się w różnych miejscach Zakopanego - mówiła wiceburmistrz Agnieszka Nowak-Gąsienica.

Poza głównymi scenami festiwalowymi - w hotelu Aries i Kinie Sokół, koncerty odbywać się będą również w pubie Piekiełko, karczmie Pod Gontem, willi Czerwony Dwór, Kinie Miejsce i GuGu Park.

Pierwszym akcentem tegorocznej Wiosny Jazzowej był koncert Michała Przerwy-Tetmajera, wieloletniego gitarzysty zespołu Jazzpospolita, z którym wydał 6 albumów. Artysta zaprezentował swoje liryczne kompozycje, tworzone wspólnie z małżonką.

pk/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij