Poniedziałek, 09 grudzień 2019, Imieniny: Leokadii, Wiesławy, Nataszy
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Rain
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Clouds
-0°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 92
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
17.05.2019, 18:17 | czytano: 1393

Marszałek w Zakopanem (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

W Zakopanem w Jasnym Pałacu odbyło się spotkanie samorządowców powiatu tatrzańskiego z Marszałkami Województwa Małopolskiego

Marszałek Witold Kozłowski i wicemarszałek Łukasz Smółka zasiedli do rozmów z samorządowcami powiatu tatrzańskiego w Zakopanem. Podczas spotkania poruszono tematy m.in. transportu i komunikacji, współpracy regionalnej oraz środków europejskich.

Gospodarzem spotkania był starosta powiatu Piotr Bąk. Obecni byli także senator Jan Hamerski, radny województwa Jan Piczura i dyrektorowie departamentów Urzędu Marszałkowskiego.

- To kolejne z cyklu spotkań, podczas których rozmawiamy z samorządowcami o ważnych dla mieszkańców problemach. Nie dzielimy Małopolski na regiony. Chcemy dążyć do tego, aby województwo rozwijało się w sposób zrównoważony - podkreślił marszałek Witold Kozłowski.

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
obserwator10:08, 19 maja 2019
Od kiedy to Zakopane jest stolicą Podhala od zawsze pamiętam iż Nowy Targ był stolicą Podhala w tym czasie wszystko jest możliwe nawet po nowemu napisana historia regionu pamiętam czas nowych bohaterów i dziś najbardziej
pożądanych bohaterów Lecha i Marii z całym szacunkiem ale bez przesady
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij