Środa, 16 październik 2019, Imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza
Szczawnica i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 71
Clouds
12°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 71
Clouds
13°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 71
Clear
13°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 87
Clouds
13°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 71
Clouds
12°
Wiatr: 14.76 km/h Wilgotność: 71
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
24.05.2019, 20:08 | czytano: 1124

Tymek Mróz o Ameryce Open Cafe

Fot. Piotr Korczak

W lokalu CoWork w Zakopanem odbyła się kolejna edycja spotkania Open Coffe. Tym raz poświęcona była wizycie Tymoteusza Mroza w Stanach Zjednoczonych.

Tymoteusz Mróz, radny Miasta Zakopane oraz prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej Made in Zakopane, w USA gościł na zaproszenie ambasady w ramach amerykańskiego programu rządowego International Visitor Leadership Program.

Podczas VLP wytypowani przez ambasady USA goście odbywają podróż do Stanów Zjednoczonych, aby wziąć udział w przygotowanych programach, które odpowiadają ich zainteresowaniom zawodowym, jak również celom polityki zagranicznej U.S.A. Uczestnicy muszą być obecnymi lub przyszłymi liderami w dziedzinie administracji, polityki, mediów, edukacji, stosunków pracy, sztuki lub biznesu. W poprzednich edycjach programu brali udział m.in. Nicolas Sarkozy, Tony Blair, Beata Szydło, Bronisław Komorowski oraz Donald Tusk.

Podczas spotkania Open Coffe, które tradycyjnie na żywo transmitowane było w internecie, Tymoteusz Mróz opowiedział o podróży i spotkaniach, które odbył w Stanach Zjednoczonych oraz o zaobserwowanych działaniach, które chciałby przenieść na grunt zakopiański - m.in uzależnieniu wysokości dotacji dla instytucji promującej miasto od ilości środków pozyskanych od sponsorów prywatnych.

Całość spotkania obejrzeć można tutaj:pk/zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij